Kass - Mathias s. 07/05/2013

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 15/06/2017 - 15:59
Pesaleidja pilt 07/05/2017 - 09:42
Nimi: 
Mathias
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

ARMAS MATHIAS ON KODUOOTEL!

Mathias on vist elu peale solvunud. Ei, ta ei ole agressiivne; ei, ta ei hammusta; ei, ta ei peksa küüntega - ta lihtsalt näeb, kuidas kogu aeg keegi koju läheb, kuid tema kohta ei küsi keegi sõnagi.
Ta ei oska konkureerida kõikide nende teiste imeilusate ja erilisi kasukaid omavate kassidega kassitoas, kes igaühe tähelepanu köidavad. Ta ei oska olla silmatorkavam koheva pika karvaga kiisust või huvitavam uksele vastu jooksvast punasest kiisust. Ta on näinud ja teab, et keegi ei märka teda ja nii tunneb tema vähem hirmu, ta ei paku end. Ja see tähendab, et ta kaotab iga hetkega üha enam lootust.. ja minul, tema vabatahtlikul, on seda nii tohutult kurb ja valus vaadata.

Mathias on täiskasvanud isane kass, umbes 4 aasta vanune. Tema suured silmad on küll hirmu täis, ent tegelikult on tegu rahuliku kassiga. Ta kardab küll veidi, kuid laseb endale siiski pai teha, mõnuledes ja vaikselt-salaja nurruma hakates. Mathias vajab veidi aega ja oma kodus leiab ta kindlustunde kindlasti kiiremini. Ta väga tahab, et talle tõestataks, kuivõrd head oskavad inimesed olla ja kuidas nad ei taha talle liiga teha. Ta on seda veidi näinud kassitoas, kuid siiski jääb talle sellest väheks ja ta leiab, et oleks aeg päris oma koju lõpuks kolida.

Armas muhe Mathias on selleks igati valmis, sest ta on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud, saanud ussirohtu. Kasutab ka viisakalt liivakasti nagu üks õige kiisupoiss tegema peab!

Kui soovid kiisupoisile kodu pakkuda, siis täida meie kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ning me võtame sinuga ühendust.

Royal Canin annab kingituseks kaasa ka kinkekomplekti.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.