Kass - Mathilda s. 29/09/2009

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 29/09/2017 - 08:42
Pesaleidja pilt 29/09/2017 - 08:42
Pesaleidja pilt 29/09/2017 - 08:42
Nimi: 
Mathilda
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

NURRIK MATHILDA IGATSEB OMA INIMEST

Mathilda on imeilus kassike, kes jõudis meie juurde lõpptiinena. Hoiukodus kasvatas ta oma kolm pojukest ilusti suureks. Nüüd on ta tagasi Pesaleidja kassitoas ning ootab, et keegi ta endaga koju viiks.

Mathildal on keeruline kassitoas olla, sest ta veidi pelgab teisi kasse. Seetõttu oleks ideaalne kui uues kodus teisi kassikesi ei oleks. Praegu peidab Mathilda end pidevalt pesas, aga seda ei tee ta mitte inimese eest, vaid just oma toanaabrite eest.

Mathilda teab hästi, et inimene on hea, annab süüa ja teeb niii-niii mõnusalt pai. Seega kahejalgset usaldab ta jäägitult. Mõnikord lööb Mathilda nurru lahti tänuks konservi andmise eest, teine kord on ta õnnelik lihtsalt, kui saab inimese kõrval istuda.

Kui tunned, et Mathilda sobiks kaaslaseks ja parimaks sõbraks just Sinule, siis täida palun meie kassivõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ning vabatahtlik võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Mathilda on nüüd steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ning saanud siseparasiitidevastase tõrje. Seega igati valmis päris oma koduks. Kingitusena saab Mathildaga kaasa pakikese Royal Canini toodetega.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 9 guests.