Kass - Mico s. 19/05/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 09/10/2017 - 21:28
Pesaleidja pilt 09/10/2017 - 21:27
Pesaleidja pilt 13/09/2017 - 22:39
Pesaleidja pilt 13/09/2017 - 22:38
Nimi: 
Mico
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Paide
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MICO-POISS ON PARIM SÕBER!

Kui me tänavakiisude sünnikuupäeva enamasti vaid ligikaudu aimame, siis Mico on väike erand. Tema ema tuli inimeste lähedusse ühte Türi tööstusangaari juba paar päeva enne tähtsat sündmust ja seepärast teadsid kohalikud töömehed täpselt, millal Mico ja ta vennad-õed ilmavalgust nägid. Küllap kassiemme teadis, et angaaris töötab lahke südamega rahvas ja tänu neile püsitigi elus. Sügise saabudes hakkasid hooldajad kasside pärast muret tundma ja abi otsima, nii sattuski Mico Pesaleidja hoiukodu hoole alla. Õed-vennadki rändasid laiali erinevatesse hoiukodudesse.

Mico on väga tubli, vaatamata õues kasvamisele on tal liivakasti kasutamine täiesti käpas. Kõik tubased kombed on ideaalselt selged ja Mico saab väga hästi läbi ka perekassiga.
Micost on kasvanud suur inimese sõber - hoiukodus pole varem elanud nii suurenurrulist hoolealust: Mico nurrub kogu aeg! Iga väiksemgi pai ja inimese lähedus päästab valla tema vägeva nurrumotori - nurr tuleb ka süües ja lihtsalt niisama diivanil pikutades. Ta armastab inimese lähedust, tahab süles olla ja tihti jääb süles suure nurrumise saatel tukkuma.

Ühesõnaga - täielik inimeselemb, suur stressimaandaja, kes igal võimalusel ronib sülle ja nõuab nurru saatel paisid! Ta on julge, heatahtlik, pahandust ei tee, mängib suure rõõmuga nii hiire kui perekassiga. Toiduga ei pirtsuta, sööb pakitoitu, krõbinaid ning ei ütle ära pudrust, supist jms.

Kui Sina arvad, et sõbramees Micost võiks saada Sinu kõige suurem sõber, siis täida palun kassivõtja küsimustik(http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused) ja võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.
Koju minnes on Mico kiibitud ja tal on oma pass. Kõik parasiidid on ka korralikult tõrjutud.

Et kassi võtmine oleks muretum, tuleb Micoga kaasa Royal Canini kingipakike.

Ja kui Sul on küsimusi, siis kirjuta julgelt Mico esindajale aadressile kylli@esaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.