Kass - Mirage s. 13/05/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 13/05/2017 - 11:34
Nimi: 
Mirage
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MIRAGE OOTAB OMA KODU

Imeilus Mirage on tohutult inimesi usaldav ning paisid armastav kiisutüdruk, kes loodab leida omale kodu. Kuigi Mirage leiti tänavalt, on näha, et tegu on olnud väga hea toakassiga, kes ilmselt õnnetult õue sattus ning ära eksis.

Kuigi kasse peetakse iseseisvateks ning isepäisteks, on Mirage ülimalt seltskondlik ning näitab oma tänulikkust välja läbi usalduse ning õrnuse. Ta viibiks hea meelega iga kell oma inimese läheduses ning peaks temaga maha pikki vestlusi.

Ta on kassitüdruk, kes pole iialgi kedagi küünistanud ega hammustanud. Tal on ka kõik kombed ilusti selged ning öösiti armastab see rahulik kassike inimeste kaissu pugeda. Võib öelda, et tegu on täieliku sülekassiga, kes ei taha kellelegi halba ning keda on võimalik iga kell sülle võtta ja kaisutada.

Lisaks teistele headele iseloomujoontele on ta ka väga leplik, käitudes lugupidavalt ning sallivalt hoiukodu koerakese suhtes. Mirage võttis koera nii omaks, et sööb temaga lausa ühest kausist.

Lõpetuseks võib öelda, et Mirage sobib nii lastega pere lemmikuks kui ka mõne üksiku inimese seltsiliseks, peaasi, et inimesel oleks palju aega tema musitamiseks, kaisutamiseks ja paitamiseks :)

Mirageil on olemas oma isiklik kiip ning saanud kõik vajalikud parasiitidevastased tõrjed. Ta on kasvatanud üles armsa kiisuperekonna ning tahab ka nüüd ise maailma parimat kodu leida.

Mai 2017.
Mirage leidis oma kodu :)
Täname väga Miragele kodu andnud peret!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.