Kass - Missy s. 25/05/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 21/12/2017 - 14:40
Pesaleidja pilt 16/07/2017 - 21:25
Pesaleidja pilt 16/07/2017 - 21:25
Pesaleidja pilt 16/07/2017 - 21:25
Nimi: 
Missy
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MISSIMÕÕTU MISSY, KES MÄNGIB JA MIILUSTAB

Imekaunis noor triibik Missy tuli Pesaleidja kassituppa Valgast, kus ta mõni aeg tagasi leiti tänavatelt uitamas, ise täielikus segaduses. Missy korras kasukas ja sõbralikud kombed ei jäta vähimatki kahtlust – tegemist on tänavale sattunud kodukiisuga. Mõnda aega jälgisid kohalikud Missy ekslemist tänavatel, otsisid võimalikku omanikku ümberkaudsetest majadest, ent peagi sai kõigile selgeks – Missy on kas kodu kaotanud või hüljatud. Ka kohalik varjupaik üritas leida endisi omanikke – tulutult. Ja kui ootus hakkas juba väga pikaks venima, reisis Missy pealinna, et siin uuesti koduotsinguile asuda.

Missy usaldab inimesi ja ei tema ega meie kaota lootust, et tema uus kodu tuleb õige pea. Üle kõige armastab Missy mängida ja on tõeline suletuti-tiiger. Ükski pai ei jookse tal mööda külge maha, nurrumootor töötab ja süllegi on nõus tulema. Ent päris sülekass saab temast ikks selles päriskodus, kas pehmel diivanil või päikeselisel aknalaual, nagu tõelisele missile kohane.

Kassipiiga on veidi üle aasta vana, sõbralik ja leplik. Kui uues kodus on veel üks-kaks kassi, siis see pole mingi probleem. Ja lastega on ta ka kindlasti varem kokku puutunud.

Kui Sul on pisut aega, siis ehk saad teda netis piiluda meie kaamerast, mille leiad siit: http://animalslife.net/pesaleidja-3/

Ent kui tahad Missyt näha ja oled valmis sellele iludusele kodu pakkuma, tule meile Pesaleidjasse külla!
Täida, palun, kõigepealt meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik et teaksime, Sa tõesti ihkad näha just seda meie kaunitari.

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Missy isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesaleidja.ee

Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, tuleb Missyga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Missyl on oma pass, ta on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja saanud regulaarset parasiiditõrjet.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.