Kass - Mister s. 22/04/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 22/08/2017 - 14:42
Pesaleidja pilt 22/08/2017 - 14:11
Nimi: 
Mister
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

SUUR RAHULIK SÕBER MISTER OTSIB KODU!

Mister on üks võrratu kassipoiss, kes leiti Kivi-Vigalast ning oli seal tänavakiisu elu elanud ilmselt juba üsna mõnda aega. Seda reetis eelkõige tema kasukas, mis oli täis tohutuid pulste, mis ulatusid vastu nahka ja tekitasid Misterile nii valu kui ka pahameelt.
Kui see vilt kõik pügatud sai, tuli selle kesta seest välja üks imearmas, võrratult paimaias kass, kes mitte iial inimese vastu kätt ei tõsta. Ei seganud teda vaktsiinitorge ega kiibinõel, kõrvapuhastus on tühiasi ja iga inimene on kuldaväärt kaisuloom!
Mister oleks kindlasti kass, kes kodus diivani ees peesitamist jumaldaks ning ta jookseks koerakombel uksele vastu, kui pere koju jõuab, sest nii väga ootab ta inimese tulemist!

Mister on umbkaudu kolme-aastane kass, mis on ikka väga väike vanus. Usume, et tal on pikk ja ilus veel ees, kuid eelkõige vajab ta selleks päris oma kodu, päris oma inimest.

Kiisupoiss on vaktsineeritud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed, kiibistatud ning on ka kastreeritud. Kaasa võtab Royal Canini kinkepaki, et kolimine lihtsam oleks.

Kui sa sooviksid imevapra Misteriga tutvuma tulla, täida palun meie kiisuvõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.