Kass - Momo s. 01/06/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 05/08/2017 - 22:44
Pesaleidja pilt 05/08/2017 - 22:44
Pesaleidja pilt 05/08/2017 - 22:45
Nimi: 
Momo
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Rae vald, Harjumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Momo on väike kassipoiss, kes elab Tallinna lähistel hoiukodus koos oma kuue (!) õe-venna ja emaga!
Suurpere lapsena armastab ta väga õdede-vendade lähedust ja aktiivset eluviisi. Talle meeldib väga mürada, kätega mängida, jalgadest ülesse ronida. Ta on uudishimulik, julge ja mänguhimuline kassilaps. Armastab väga kõrgustesse ronida. Samuti meeldib talle inimese süles ennast kerra tõmmata ja sinna tuttu jääda.

Momo on pehme roosa-punaka kasukaga ja pigem lühemakarvaline kassipoiss. Sööb nii spetsiaalselt kiisupoegadele mõeldud krõbinaid kui ka konservi. Kasutab oskuslikult liivakasti.

Ideaalis sooviksime Momot loovutada koos õe või vennaga (eriti suureks sõbraks on tal õde Lilu), sest kahel kassil koos on lõbusam ja teevad ka vähem igavusest tingitud krutskeid. Ka perekonnal on niimoodi lihtsam, sest kahte kassi mõneks päevaks üksi jätta pole mingi probleem- kui on vaja näiteks nädalavahetuseks külla sõita. Samuti säilib siis kassidel liigiomane suhtlus, mida üksik kass kahjuks ainult inimestest perekonnaliikmetega praktiseerida ei saa.
Momo on harjunud paljude kasside lähedusega, seega poleks ilmselt ka probleemi kui uues perekonnas oleks ees tolereeriv kasspereliige või mitu.

Kui just Sina soovid Momole kodu pakkuda, siis täida kiisuvõtja küsimustik ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.