Kass - Mustnina Sass s. 01/10/2016

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 01/06/2017 - 22:48
Pesaleidja pilt 28/03/2017 - 17:36
Pesaleidja pilt 28/03/2017 - 17:38
Pesaleidja pilt 28/03/2017 - 17:37
Nimi: 
Mustnina Sass
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Haljala
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Vennad Jussu ja Mustnina Sass sündisid hilissügisel pealinna lähistel suvilarajoonis. Külmade saabudes seisis nende ema raske valiku ees: kas lasta poegadel hukkuda või otsida inimestelt abi. Ja nii nende ema, ise hirmust värisedes, kandis oma kolm väiksekest ühe suvila eeskotta ning lahke pererahvas toimetas pelgliku pere Pesaleidja kassituppa. Sealt edasi viis tee pere lahku ja poisid Jussu ja Mustnina Sass jõudsid hoiukoju Virumaale, kus nüüd omandavad kassitarkusi, koguvad julgust, mürgeldavad ja on valmis minema päriskoju – nii koos kui eraldi.

Vennakesed on väga sarnased – kohevad mustad karvapallid valge maniski ja maskiga. Ometi vahet teha pole raske – Mustnina Sassil on armas südamekujuline must ninanöps ja ta on vennast vaiksem ning mõtlikum, kaalub alati enne veidi aega, kui laseb end mõnda uude seiklusse meelitada. Aga mängulust on tal pea sama suur kui vennal - kahekesi koos teevad nad uskumatuid lennutrikke ja hoiukodu perenaine ei jaksa ära imestada, kust need lendkassid ta koju on jõudnud. Lauakombed on Mustnina Sassul eeskujulikud ja liivakast on au sees.

Mustnina Sass armastab kõiki teisi loomi – nii et uues kodus võivad olla teisedki neljajalgsed. Aga saab ka üksi hakkama – peaasi, et elu oleks turvaline.

06.06.17
Kassipoiss leidis kodu :)
Suur aitäh koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 4 guests.

Online users