Kass - Nühkar s. 19/10/2010

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Nühkar on üdini maakass, kes püüab hiiri ja elab oma õue-elu.
Kass - Nühkar s. 19/10/2010
Pesaleidja pilt 19/10/2014 - 18:52
Nimi: 
Nühkar
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Valgamaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Aastake tagasi sattus ühe vanaisa hoovile säärane mustakarvaline preili. Tuligi täitsa ise, otsis nii kangesti inimese lähedust ja sammud viisid läbi vanaisa maja ümbritsevate metsade talu õuele.
Tegemist on ühe ürgse kassiemaga, kes ei tea, mis tähendab elu toas, pehmed vaibad, käristatavad kardinad ja kõikuvad lillevaasid. Oleme korduvalt püüdnud teda külmaga tuppa meelitada, aga tee mis sa teed, tema istub ikka õues, akna all ja tervitab rõõmsalt kõiki, kes välisuksest õue astuvad. Seega on Nühkar üdini maakass, kes püüab hiiri ja elab oma õue-elu.
Kassi teeb veel eriliseks tema välimus- nimelt on tal nii pikk keel, et see ei mahu talle suhu ära, mistõttu ta pidevalt kõigile keelt näitab. Lisaks meeldib talle väga ennast vastu erinevate objektide nühkida, eriti kui selleks on näiteks sinu jalg või käsi. Vot selline kiisu. Poegi ta miskipärast ei saa, no lihtsalt ei saa ja kõik, loodus on nii otsustanud. Kuidagi lõiganud või torkinud me teda pole.

Seis on praegu selline, et Nühkari omanik vanaisa kolib külmaga ise tuppa ära ning linnakorterisse kassi kuidagi kaasa võtta ei saa.
Seega teeme katse otsida Nühkarile tema enda oma päris uus kodu, kus hiiri püüda ning koduhoovis seltsiks olla.
Kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi või arvab, et ta võiks olla kassile järgmine vääriline hoolekandja, siis palun võtke ühendust, kuidagi ei tahaks Nühkarit üksi jätta.

Lisainfo: palm.marika@gmail.com

Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users