Kass - Nakuura ja Atirii s. 06/06/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Atirii
Atirii
Nakuura
Nakuura
Nimi: 
Nakuura ja Atirii
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

NAKUURA ON UUES KODUS!

Õde ja vend Nakuura ja Atirii on umbes 4-kuused imearmsad triibikud. Esmapilgul veidi arad, kuid äärmiselt uudishimulikud. Seega esialgsel sisenemisel võib näha vaid nende sabajuppe, kuigi paari minuti pärast tulevad nad uudistama, et kes need uued inimesed on ja mis tahavad. No muidugi oleks eriti tore, kui need uued inimesed tahaks nendega mängida, siis on see arglikkus sekundiga unustatud ja kõik suured sõbrad.

Atiririi tundub esmapilgul emane ja heledamate triipudega kassitüdruk. Nagu tüdrukule kohane, on tema selline pigem hellik ja rahulikum ja äärmiselt ilusa nukunäoga. Kuna Atirii on rahulikum, siis temale meeldib igal pool pikutada ja magada ja niisama ilus olla. Muidugi meeldib talle ka mängida, aga tavaliselt on Nakuura see aktiivsem ja Atirii pigem vaatab pealt. Kui aga ainult temaga mängida, siis on ta äärmiselt mänguhimuline.

Nakuura tundub esmapilgul isane ja tema kasukas on veidi tumedamad triibud. Nakuura on aktiivsem ja alati esimene, kes suletutti taga ajama tuleb ja jookseb ja alati esimene, kes toidukausi juurde jõuab ja alati esimene, kes inimesi uudistama tuleb.

Kassikesed hoiavad väga kokku ja tahaks minna koos ühte perre, kuid heasse perre loovutame neid ka eraldi. Oskavad kasutada ilusti liivakasti, siiani pole isegi pättusi teinud.

Nende kiisulaste puhul tuleb lihtsalt arvestada, et nende usalduse võitmiseks läheb natukene aega, kuid paari nädalaga hoiukodus on nad juba hoiukoduperenaise suured sõbrad.

Kui sa soovid pakkuda kodu Nakuurale ja/või Atiriile, siis palun täida ankeet ja hoiukodu kutsub sind esimesel võimalusel külla. http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 9 guests.

Online users