Kass - Nala s. 01/05/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 02/12/2017 - 15:39
Nimi: 
Nala
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kas sa oled kunagi mõelnud, et tahaksid kellegi elu muuta?
Kui jah, siis siin on sinu võimalus. Nala otsib kodu, kes tunneb, et tal oleks soovi võita reedetud kassikese usaldus. Nala on vapper kassiema. Olles ise sünnist saadik vaid kolme käpaga. Suutis ta tänaval nälja, külma, autode ja rebaste kiuste elus hoida oma pojad Nilzi ja Larzi. Lisaks otsustas ta lapsendada ning suureks kasvatada veel ka ühe emata jäänud kassipoja, kassipoiss Hanzu.

Nala on kindlasti olnud kodune kass, kuid siis millalgi tänavale visatud. Mõne nädala eest püüti ta koos pojakestega kinni Mustveest ühest kuurist, kuhu ta oli pojakeste kasvatamise ajaks sooja pugenud. Algul olin ta täitsa sõber. Lasi täitsa ka pai teha, kuid kolimised ja stress muutsid Nala pelglikuks. Nala usaldus tuleb välja teenida. Ta ei julge hetkel usaldada. Sest kes teab, millal inimene otsustab ta uuesti reeta. Praegult vaatab ta oma hoiuinimest pelglikult diivani nurgast. Suurest hirmust võib ta ka kõhiseda, kuid niisama ei ründa. Üks mis kindel, Nala näol on tegemist täieliku sülekassiga. Kui vaid leiduks kodu, kes annaks talle aega stressist taastuda. Sellisel juhul saaks pere endale sõbra, kes on talle truu igavesti.

Nüüd on Nala kord.
Ta ei ole küll väike armas kassipoeg, kuid seda rohkem oskab ta tänu tunda.

Kui sa tunned, et sooviksid üles soojendada ühe usalduse kaotanud hinge, siis täida ära kassisoovija ankeet leheküljel http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja ning Nala hoiukodu võtab sinuga ühendust.

Nala on noor kassike. Hetkel on ta läbinud parasiiditõrje, kuid saab ennem päriskoju kolimist kindlasti ka kiibistatud ning steriliseeritud. Pärisperet ootab ta koos pojakeste Hanzu, Larzi ja Nilziga hoiukodus Tallinnas.

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 6 guests.

Online users