Kass - Neli Triipu s. 01/10/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 23/01/2017 - 22:38
Pesaleidja pilt 23/01/2017 - 22:38
Nimi: 
Neli Triipu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Neli Triipu on imearmas u 8-kuune kiisupoiss, kes saabus Tallinna hoiukoju koos oma nelja vennaga detsembri lõpus. Kuigi alguses oli sõbraks saamine raske, kuna kiisupoisid ei tahtnud kohe kuidagi leppida tõsiasjaga, et hoiuperenaine neid nahka pista ei taha, siis praeguseks on sõprussuhted soojenenud.

Kiisupoiss tahaks kolida oma perekonna keskele, kes mõistaks ilusti, et selline pisike tegelane vajab natukene aega, et inimest usaldama hakata ning siis kui sõprussuhe soojaks köetud, siis ehk isegi sülle nurruma ronida.

Kassike ei ole absoluutselt kuri, vaid lihtsalt pelglik ja nagu teadagi, siis hirmul on suured silmad. Pisike ei lase ennast sülle krahmata või lihtsalt niisama ligi astuda ja pai teha, kuid see eest konservi peale on megasuur sõber ja niisamuti ka sulepulka nähes. Tegelase saab ka sülle tasakesi krahmata ning talle paisid jagada, lõua alt sügamine on kohe eriline lemmik ning selle peale visatakse kogunisti külili ja lastakse silm looja.

Kassipoiss omab passi, mis annab tunnistust kiibi olemasolust ja parasiiditõrjetest.
Lisaks saab kaasa ka uhke kingi Royalilt, et algus uues kodus kergemini sujuks.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.