Kass - Nelly s. 01/05/2015

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 25/04/2017 - 20:39
Pesaleidja pilt 25/04/2017 - 20:39
Pesaleidja pilt 25/04/2017 - 20:39
Nimi: 
Nelly
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kassitoas elav vagur Nelly ei ole päris kindlasti see kass, kes ta tegelikult on…või olla võiks. Nelly on midagi palju rohkemat, kui esmapilgul tundub. Või noh, olgem ausad, esmapilgul ei hakka Nelly kassitoas teiste hulgas eriti silmagi. Ta hoiab omaette, on kuidagi kapseldunud. Ta ei ole valmis end täielikult avama, kellelegi jäägitut truudust vanduma ega ka tsirkusetrikke tegema.
Aga Nellys on mingi kummaline rahu. Kindlustunne, et see on siin ajutine ja seda on parem ignoreerida. Veendumus, et ta on hullemaski olukorras olnud, mistõttu pole paanikaks põhjust.

Nelly ja tema tütar püüti kinni koos ühe kolooniaks paisunud kassikarjaga Sürgaveres. Kokku kaheksa kassi olid piirkondlikus varjupaigas eutanaasiale määratud, kuid Pesaleidja jõudis käe vahele panna. Kogu tõbisele ja üsna metsikule kambale leidus meie ridades üks erakordselt vapper hoiukodupakkuja.
Nelly harjus inimesega sellest karjast kõige kiiremini, ta võtab kartmatult vastu kõik paid ja lubab end sülle võtta. Kui on võimalust, lipsab Nelly kassitoa ukse vahelt välja ja teeb endale pesa meile annetatud kangahunnikus. Paneb silmad kinni ja kujutab ilmselt ette, mis tunne oleks olla kellegi patju ehtiv kodukass.

06.05.2017
Nelly leidis kodu :)
Suur tänu Nellyle kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.