Kass - Nenet s. 08/09/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 02/05/2017 - 21:19
Pesaleidja pilt 02/05/2017 - 21:20
Pesaleidja pilt 02/05/2017 - 21:19
Pesaleidja pilt 02/05/2017 - 21:20
Nimi: 
Nenet
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Nenet tahab tähelepanu, aga veel mitte liiga palju. Ta tahab sind usaldada, aga veel mitte täiesti. Nenet on selline kass, kes tunneb sind ära kui kedagi tuttavat ja testib su piire. Ta vajab harjumist, et aru saada, kes on hea ja kes on halb ning kuidas ta ise perekonda sobib. Tavaliselt ta pigem ei soovi puutumist, aga kui on läbitud mõni hirmutavam kogemus - näiteks arstilkäik või kohtumine koertega - siis poeb ta juba kindlamini sinu külje alla, sest ilmselgelt on tegemist siiski kõige usaldusväärsema objektiga siinkandis.
Loomulikult meeldib talle mängida ja ronida ja muidu uudistada ja mäng ongi see, mille läbi on kõige parem temaga suhelda.

Kui arvad, et kassipreili Nenet on see potentsiaalne kaisukas, kes sinu perre sulanduda võiks, siis palun täida meie kiisuvõtja küsimustik pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust!

Nenet asub hetkel Elvas. Ta on vaktsineeritud ning saab enne uude koju minemist steriliseeritud ja kiibistatud!

Lisainfo: airike@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.