Kass - Nurrik Siimu s. 01/11/2013

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 01/11/2016 - 18:55
Nimi: 
Nurrik Siimu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
hoiul
-->: 
Elus
Linn: 
Lääne-Virumaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

NURRIK SIIMU OTSIB KODU!

Juba varakevadel ilmus ühe meie hoiukodu maja juurde kiisu, kes otsustas sealt enam mitte lahkuda. Kiisu nimeks sai Siimu. Siimu on väga sõbralik kass – ta soovib palju tähelepanu ning seetõttu oleks ta kõige parema meelega peres ainus kass. Samuti eelistab ta rohkem täiskasvanud inimesi lastele. Kui võimalus avaneb, siis ronib Siimu alati sülle ja naudib paisid. Nurrumootor töötab nagu traktor ja käppadega sõtkub Siimu mehiselt. Kiisu oskab kenasti kasutada liivakasti.

Kuna hoiukodus elab peale Siimu juba varasemast ajast veel kaks kassi, siis Siimu jaoks sai tehtud koridori soe pesa ning perenaine hoolitseb, et kiisul kõht ikka alati täis oleks. Küll aga võib külma talve saabudes Siimul koridoris veidi jahe hakata ning seetõttu loodab ta omale ruttu-ruttu sooja kodu leida, kus saaks rahuliku südamega jõuluaega nautida.

Kui soovid Siimule kodu pakkuda, täida kiisuvõtja küsimustik aadressil http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ning tema vabatahtlik võtab Sinuga varsti ühendust.

Siimu ootab kodu Lääne-Virumaal Hallistu külas.

Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.