Kass - Oonüks Särasilm s. 01/03/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 25/11/2017 - 19:17
Pesaleidja pilt 21/12/2017 - 14:38
Pesaleidja pilt 07/08/2017 - 22:05
Pesaleidja pilt 07/08/2017 - 22:06
Nimi: 
Oonüks Särasilm
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

OONÜKS ON ELLUJÄÄJA

Umbes 9-kuune OONÜKS SÄRASILM saabus Pesaleidja kassituppa pea kaks kuud tagasi koos oma venna ja pisikeste kiisude pesakonnaga, kes püüti kinni ühest Pärnumaa vasikalaudast. Kuidas ta selle seltskonnaga kokku sattus, me ilmselt teada ei saagi. Püüdma mindi just nimelt seda teist pesakonda, aga püügipuuri sattus neist juba tollal poole vanem Oonüks koos oma (arvatava) vennaga ja võeti kaasa. Et ta juba tollal oli üle kolme kuu vana, üsna metsik susiseja pealekauba, siis ei õnnestunud talle hoiukodu leida ja Oonüks pidi veetma õige mitu pikka nädalat puuris. Ootas, kuni saaks vaktsineeritud ja teiste kassipoiste juurde tuppa nagu täitsamees kunagi.

Ja vapper Oonüks pidas vastu ja hakkas pikkamisi ka leebuma. Küllap väike kassinoormees oli lihtsalt segaduses ega mõistnud, mis temaga toimub. Esimestel päevadel kassipoiste toas puges pessa peitu, aga maitsev konserviamps on ju nii meelitav ja uudishimu ka sunnib ringi vaatama– nii et nüüd saavad juba kõik huvilised imetleda Oonüksi uskumatult kauneid ja kalliskividena säravaid rohelisi silmi. Ning pikkamisi tekib ka mängulust ja mänguhoos ununeb, et inimene veel ehk kõige parem sõber ei ole...küllap seegi muutub õige varsti.

Oonüks Särasilm on vaktsineeritud, kastreeritud ja kõik parasiidid on ka tõrjutud.

Kui see siidpehme kasukaga kaunisilmne kiisupoiss võiks tulla just Sinu koju, siis palun täida meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja tule talle Pesaleidjasse külla!

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Oonüksi isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesaleidja.ee

Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Oonüksiga kaasa Royal Canini kinkepakk. Ja loomulikult saab Oonüks kaasa passi, kuhu on kantud tema kiibi
number.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.