Kass - Osja s. 26/02/2012

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 21/08/2017 - 10:54
Pesaleidja pilt 26/02/2017 - 20:06
Nimi: 
Osja
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

OSJA – VANAMEHELIKU OLEKUGA VAHVA KARVAPALL

Osja tuli meile Viljandist, vanad kaklusarmid nägu kaunistamas. Kaugelt vaadates tundub nagu oleks tegu kurja kassiga, aga ei ole nii – selline mossis tülpinud nägu on lihtsalt tema omapära. Muidu on tegu igati sõbraliku kassiga, kellele meeldib isegi mängida. Ka uhke kasukas jätab temast eriti võimsa mulje.

Osja sobib pereliikmeks perre, kus tahetakse rohkem kassi, kes pakuks esialgu lihtsalt seltsi – päris sülekass ta ei ole, sest vahepeal on tal kombeks hammustada. Eeldavasti ei sobi ta kohe ka väga pisikeste lastega kokku - just seetõttu, et ta võib neile kogemata liiga teha. Küll aga usun, et kui talle kodus veidi kombeid õpetada ja näidata mida tohib, mida mitte, muutub ta just selliseks kassiks, kellest kõik unistavad - paimaias sülekiisu. Potentsiaali on igatahes temas küll. :)

Kui just Sinu kodust oleks selline uhke kasukaga hiirekunn puudu, täida meie kiisuvõtja ankeet: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja Sinuga võetakse ühendust!

Osja on umbes 5-aastane kassike, kes on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibitud ja parasiitidest vaba.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users