Kass - Panda Miu s. 29/03/2013

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 29/01/2016 - 08:02
ja oskab hüpata väga kõrgele, tema välimus sarnaneb "Kung Fu Panda" multika peategelase välimusega ja tal on hästi lühike saba.
Pesaleidja pilt 13/07/2016 - 22:16
Pesaleidja pilt 02/04/2016 - 21:27
Nimi: 
Panda Miu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Elab taoline armas linnalegend vabatahtlike seas, et meie planeedil, isegi meie maal, leidub selliseid inimesi, kes ei oota kassidelt esimesel kohtumisel, et nad hüppaksid rõõmust sülle, ise roniksid kandepuuri ja isegi sulgeksid ukse enda järel... Et need inimesed mõistavad kassihinge peensusi... Ja on valmis isegi vaeva nägema, et kasside poolehoidu võita...

Aga äkki meil veab? Äkki olete just Teie selline inimene?

Ja Teile kingituseks oleks meie Panda.
Meie "Kung Fu" Panda - kassike Panda Miu.

Oma nime sai Panda Miu seepärast, et ta on väga osav ja oskab hüpata väga kõrgele, tema välimus sarnaneb "Kung Fu Panda" multika peategelase välimusega ja tal on hästi lühike saba. Loomulikult on ta ka samuti armas ja nunnu.

Iseloomult on ta krapsakas ja julge ja mänguhimuline, aga... kuidas õppida inimest usaldama? Tänaval olles pidi midagi väga koledat juhtuma, sest usaldus on kadunud, oli ka kassi saba nii halvas seisus, et lausa amputeerimist vajas.

Panda Miu elas koos oma kolme pojaga keldris, ta oli väga hoolas ema. Kui tulid head inimesed neid söötma, siis alati jälgis ta, et kõigepealt saaksid tema pojakesed kõhud täis ja alles siis sõi ise.

Nüüd on õueõudus selja taga ja me tahame väga loota, et leidub hea kodu Pandale. Selle pisikese ilusa rohesilma usaldus tuleb võita ja see ei saa olema kerge, aga see on seda väärt.

Oma inimesele Panda Miu pajataks sellest, kui väga talle paid meeldivad! Kuidas ta oskab naljakalt nohiseda ja mõnutundest nõrkemiseni nurruda! Seda ta ei avaldaks suvalisele inimesele. Küllasattujad ei pruugi isegi aimata, et kodus elab kassike. Muidugi, kui nad just ei roni kappide või vanni alla... Ainult oma lemmikule avaldaks Panda Miu oma väikesed saladused - et aluskarv on tal täitsa valge, et üldse on ta vöödiline, et üle kõige meeldiks talle mängida liblikatega...

Kui teile tundub, et olete valmis tegema jõupingutusi ja üles sulatama meie kaunitari südame, palun täitke ankeet
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja Pesaleidja vabatahtlikud võtavad ühendust.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.