Kass - Pepe Piibeleht s. 05/05/2017

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 28/07/2017 - 12:56
Pesaleidja pilt 28/07/2017 - 13:01
Pesaleidja pilt 27/07/2017 - 20:56
Pesaleidja pilt 18/07/2017 - 20:30
Nimi: 
Pepe Piibeleht
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Jane
Looma andmed : 

Pepe Piibeleht on 3-kuune kassipoiss, kes leiti oma õe Piiaga piibelehtede õitsemise aegu piibelehemetsast. Kuna nad olid leides väga väikesed, nii umbes 3-nädalased, siis ilma emmepiimata oleks vägagi raske olnud neid suureks kasvatada. Õnneks leidus kiisuemme, kel sama suured pojad ja kes Piia ja Pepe kuuks ajaks oma hoole alla võttis. Väikestest leidlastest kasvasid nii tublid ja tragid ja terved kassilapsed. Tänaseks on õeke Piia oma pere leidnud. Pepe on aga veel oma kodu otsimas.

Pepel on frakki meenutav must-valge kasukas ja valged papud, tema ninal on ka vahva valge triip. Ta on väga hakkaja, mänguhimuline ja suure nurrumootoriga kassipoiss. Pepe armastab väga inimest, talle meeldib end inimese süles kerra tõmmata, mõtelda ja mõnuleda. Kassipoiss saab läbi ka teiste kiisudega ja suurt sõbralikku hoiukodus elavat koera ka ei pelga.

Pepe suureks sooviks on leida kodu, kus teda enam ei hüljataks ja temast väga hoolitaks. Üks pere saab endale küll väga toreda sõbra pisikese Pepe näol.

Piia ja Pepe Piibelehe leidmislugu:
Ilus kevadõhtu. Terve päeva lödistas vihma, vastu õhtut aga näitas end päike ja loodusesõbrad sättisid end metsa kevadõhtut nautima. Metsaõhk nii värske, piibelehtede hurmav lõhn, rahu, vaikus, ja järsku, mingid kummalised hääled...Kes see tuterdab inimestele vastu keset metsateed... pisikene kassike, näub täiest kõrist, üleni märg, paanikas, värisedes. Tee kõrval piibelehtede vahel veel üks samasugune meeleheitlik kisa. Veel üks pojake, kes enam kõndida ei jõua. Kuidas ja miks jäeti need terved sõbralikud vaevu 3-nädalased kiisupojad üksi keset metsa...

Selline on kassipoisi Pepe ja tema õekese Piia leidmise lugu.

24.08.17
Pepe kolis koju oma õekese juurde :)
Suur aitäh meie kassilastele kodu andnud perele!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Pildikesi Nala-Simba kodust :) laupäev 6/1/2018
Mõnulejad :) pühapäev 8/10/2017

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.