Kass - Pippi s. 05/05/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 07/05/2017 - 17:45
Pesaleidja pilt 07/05/2017 - 17:45
Pesaleidja pilt 30/05/2016 - 20:08
Pesaleidja pilt 07/05/2017 - 17:45
Nimi: 
Pippi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Pippi, hüüdnimega Täpiliine e. Täpi

Kas tahad kassi, kes on sulle abiks kõikide tegemiste juures? Ta valib hommikul sokisahtlist sobivad sukad-sokid ja toob sulle voodi juurde. Aitab süüa teha ja on arvutis abiks. Käib puid kuurist koos Sinuga toomas ja peenraid rohimas, kui sul juhuslikult on sellist abi vaja. Kui ta sülle krabada, hakkab kohe nurruma ja paneb silmad mõnust kinni. Talle meeldib olla süles selili ja siis katsuda käpaga inimese nägu. Kasvult meenutabki ta kassipoega, ta on lihtsalt nii väike. Kõiki neid naljakaid asju, mida Pippi teha oskab, ei jõuagi kirja panna. Ideaalkass.

Miks ei ole selline kullatükk veel päris kodu leidnud?

Pippil on väärareng ja ta ei saanud kassipojana korralikult kastil käia. Tänu kaastundlike inimeste abile, kes annetasid Pippi operatsiooni jaoks, tehti talle novembris operatsioon ja ta saab elada ilma valuta. Kuid ta ei kontrolli magades oma põit, asemel on tihti pisike loik.
Ta on õrnake ja väike, päris õuekassina ta hakkama ei saaks, korterikassiks aga hästi ei sobi. Selline kurb lugu on Pippiga.

Kui oled huvitatud meie Pippist, siis palun täida meie küsimustik siin http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ning meie vabatahtlik võtab esimesel võimalusel ühendust.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.