Kass - Pisi-Poiss ja Malle s. 01/05/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 29/11/2017 - 22:36
Pesaleidja pilt 29/11/2017 - 22:36
Pesaleidja pilt 01/08/2017 - 22:04
Pesaleidja pilt 29/11/2017 - 22:36
Nimi: 
Pisi-Poiss ja Malle
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Malle ja Pisi-Poiss on vahepeal palju kasvanud, eriti Pisi-Poiss. Pisi on palju julgem ja naudib vahel nurrudes paitamist. Enam ta ei sisise ega toksa käpaga. Mallele meeldivad samuti paid, kui ta unne suikumas on...aga mitte alati. Nad pole kaisu- ega sülekiisud, aga võib-olla saavad selleks kunagi, kui oma päriskodus on.
Kassilapsed armastavad möllata, üksteist taga ajada mööda riiuleid, kapipealseid ja vallutada kõrguseid. Hea meelega mängivad sulepulgaga ja ajavad punast täpikest mööda põrandat taga. Kassikesed ei armasta lärmakat keskkonda ja kardavad järske liigutusi.

Varasemalt:
Nüüd, kui minu vend Mups on oma uues lahedas kodus, tahan hoopis mina koos oma õe Mallega päriskoju minna. Miks kahekesi? Sest nii on julgem ja seltsim, samuti lõbusam.
Ise kardan veel inimese kätt, selle lähenedes sisisen, toksan käpaga ja lasen jalga. No paar korda olen lasknud end kõhu alt paitada, aga siis ma peaaegu magasin.
Malle on endiselt imeilus, õrn ja arglik. Tema juba täitsa naudib perenaise silitusi pikali olles, isegi nurrub. Võibolla mina harjun ka kunagi inimestega, kui neil jätkub kannatlikku meelt ja aega.

Ema on meil range ja õpetas inimesi kartma. Eks ta ole ka palju üle elanud. Sülle me end veel vabalt võtta ei lase ja kaissu ka ei roni. Aga kõik on võimalik, kui meiega igapäevaselt tegeleda ja kontaktis olla:) Seega otsime endale toredat pere ja kodu.

Tsauki!
Pisi-Poiss

Mõlemad kiisud on kiibistatud ja saanud nii kirbu- kui ussirohtu.
Kui soovid kiisupoegadele kodu pakkuda, täida palun loomavõtja ankeet siin:
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.