Kass - Reegold s. 20/03/2012

Pesaleidja pilt 27/01/2017 - 22:13
Pesaleidja pilt 27/01/2017 - 22:13
Pesaleidja pilt 27/01/2017 - 22:12
Pesaleidja pilt 27/01/2017 - 22:14
Nimi: 
Reegold
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kadunud
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

ÜTLEMATA MÕNUS MEES OTSIB KODU!

Üsna jaanuari alguses saabus Mulgimaalt pealinna muhedalt naeratav ja säravsooja pilguga parimates aastates ja parajalt ponts Reegold. Kummaline nimi? Nojah, see on tegelikult külakese nimi, kust kassihärra leiti, ent selle kõla on parajalt suursugune ja tundus nii sobiv erilise kasukaga ja muinasjutukiisu hiigelsuurte silmadega noorsandile, et polnud vähimatki põhjust seda muutma hakata.
Tema minevikust teame vaid seda, et oma hulkurielu veetis Reegold kusagil Suure-Jaani kandis ja et arvatavasti on tegemist umbes viis aastat noore kassiga.
Esimene õhtu kassitoas oli pisut hirmutav, ent ei mingit susinat ega käpaga vehkimist. Ja kui ikka vabatahtlik tahtis talle pai teha, siis seegi võeti
suuremeelselt ja armulikult vastu. Lõppude lõpuks on viisakas käitumine ainus kindel tee inimeste südamesse ja päriskoju, kuhu Reegold kogu südamest ihkab!

Võib-olla just Sinu kodust puudub üks selline lõbus sell? Igav Sul temaga ei hakka ning paisid saad Reegoldile jagada just nii palju, kui meeldib. Küllap te kokku lepite, millal süllepugemine jutuks tuleb.

Kui tahad Reegoldit näha ja oled valmis sellele muhedale kassihärrale pühenduma ning talle uut kodu pakkuma, tule meile Pesaleidjasse külla!

Reegoldil on oma pass, ta on kiibistatud, kastreeritud, vaktsineeritud ja saanud regulaarset parasiiditõrjet.

06.12.17
Reegold läks kaduma oma uuest kodust Maardust!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.