Kass - Reti s. 28/03/2016

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 16/05/2017 - 14:46
Pesaleidja pilt 16/05/2017 - 14:46
Nimi: 
Reti
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Paide
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

SAADAVAL ON NURRUMOOTOR RETI!

Äsja jõudis jõudis Pesaleidja hoole alla umbes aastane imekaunis Reti, tõeline nurrumootor ja painoolija. Reti jõudis oma Paide hoiukodusse tänu kohaliku kiirtoidukioski heasoovlikele müüjatele, kes hulkuvat kassikest märkasid. Reti käis nende juures süüa küsimas, ei pidanud paljuks isegi luugi kaudu siseneda - kõht oli nii tühi... Ööd veetis kõrvalolevas kõledas kuuris. Head inimesed ei jätnud teda hätta ja nii ta sattuski kiisu Pesaleidja hoiukodusse.
Kindlasti on see põneva kasukaga neiu olnud kunagi kodukass. Reti on väga julge ja sõbralik, kasutab korralikult liivakasti, teab kombeid, oskab kodus käituda ja magab loomulikult inimese kaisus. Küünte lõikamine polnud mingi probleem ja ussirohi sai võetud nagu muuseas.
Kassineiu on pikema väga pehme karvaga, saba on uhke ja kohev nagu tolmuhari. Reti on põnevalt musta-halli triibuline, seljal nagu leopardi träpsud ja näo juures natuke beeži.
Isegi loomaarsti kiisu ei pelga, ülevaatus sai korralikult tehtud ja kiisu steriliseeritud. Koju läheb kiibistatult ja oma isikliku passiga.

22.05.17
Reti on uues kodus :)
Suur aitäh Reti perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 14 guests.