Kass - Riinu ja Joosep s. 27/03/2009

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Riinu Joosuga
Emme Riinu
Joosep on pisut tagasihoidlik kassipoiss, kes eelistab mängida siis, kui toas pole väga palju inimesi.
Emme Riinu
Nimi: 
Riinu ja Joosep
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tõrva, aitame transpordiga
Kontaktisik: 
Erika
Looma andmed : 

Joosep ja Riinu otsustasid oma jõud ühendada ja hakata koos ühist armastavat kodu leidma!
Oleme Joosepi ja Riinu perekonna otsinguid juba 6 aastat kuulutanud. Börsis, Soovis, kodulehtedel, näitustel ja facebookis. Ja kiisud ikka veel ootavad...5 pikka aastat!

Joosep ehk Jossu on Pesaleidjas koos oma ema Riinuga kõige kauem kodu oodanud kassid. Need 2 kaunist triibikut on rändanud ühest hoiukodust teise, kolmandasse ja lõpus ringiga tagasi jõudnud oma kõige esimesse, Tõrva hoiukodusse…
Keskmiselt kestab hoiukoduks olemine ja hoiukodus elamine lühikest aega, paar nädalat kuni paar kuud. Kuid need kaks kiisut ootavad ajutistes kodudes juba üle 1800 päeva, seda on väga, väga palju.

Joosep on tagasihoidlik kassipoiss, kes armastab üle kõige mängida. Pallikesed, hiirekesed, lõngajupid ja sulepulgad on tema jaoks vastupandamatud. Enamasti armastab ta madistada koos emme Riinuga, isegi kratsipuud kasutatakse sageli üheskoos ning hiljem heidetakse koos aknalauale kaissu tuttu.
Riinu on kass, kes visati kodust välja, sest ta kartis nii meeletult koera ja tema haukumist. Tahaksime kogu südamest, et Riinu leiaks endale toreda, armastava ja hooliva perekonna, kus ei oleks koeri. Jah, Riinu perele on meil tõesti vaid 1 tingimus - seal ei tohi olla ühtegi kutsut.

Tegelikult on teine tingimus veel - seal võiks olla hästi palju palle! Veerevaid palle, hüplevaid palle, kõrisevaid ja vaikseid vildipalle… Riinu ja Joosep mängiks kogu ärkveloleku aja pallidega. Kui aga uni peale tuleb, jälgiksid nad hea meelega pererahva toimetamisi ja piiluksid aknalaualt muud maailma. Riinut ehmatavad ka võõrad inimesed. Ta ei tea, mida neist oodata. Riinust ei tohiks loota kohe sülekassi saada, tema usaldus tuleb võita. Talle pole eluks palju vaja - natuke süüa, puhast vett, mõnikord ehk maiust ja hästi palju veerevaid palle.

Teised kassid meeldivad talle väga. Riinu sobib suurepäraselt seltsiliseks teisele kassile, ta klapib nende kõigiga. Riinul paistab olevat ka üks südamesoov - ta sooviks leida endale kodu, kuhu ta saaks kolida koos oma poja Joosepiga. Juba 5 aastat on nad koos kodu otsinud, üksteise kõrvu pesnud, igal pärastlõunal aknalaual padjal uinunud… Jah. Kui Riinu saaks valida, kui talle kirjutaks üksainuski hea südamega inimene, siis Riinu paluks tõenäoliselt ka luba oma kallis poja Joosep kolides kaasa võtta.

Jossu on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja parasiidivaba.
Riinu on steriliseeritud, vaktsineeritud, saanud parasiitide vastase tõrje.

Kui soovid Jossu ja Riinuga tutvuda, ära enam oota!
Palun täida meie kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/kiisuv%C3%B5tja-k%C3%BCsimustik ja hoiukodu võtab teiega ühendust! Joosep ja Riinu saadavad paisid ning jäävad kirja ootama.

Lisainfo: erikasolom@gmail.com

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.