Kass - Rocky s. 25/05/2007

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 14/05/2017 - 20:20
Pesaleidja pilt 25/11/2016 - 15:06
Pesaleidja pilt 25/11/2016 - 15:04
Pesaleidja pilt 25/11/2016 - 15:05
Nimi: 
Rocky
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Jah, ma näen veel tiba rääbakas välja, aga ka mina tahan koju minna!

Varem ma elasin tänaval.. aga olnud sügisel tulid head inimesed mulle appi ning pakkusid mulle sooja kohta ja piisavalt süüa. Nüüd ei pea ma enam kunagi muretsema, et keegi võiks mulle liiga teha või kust mu järgmine kõhutäis tuleb. Selle eest olen ma piiritult tänulik! Ent mul on siiski veel vaid üks soov - oma kodu!

Ma olen malbe ja tagasihoidlik - ei tee kunagi pättusi ega tüli, pakun vaid rõõmu ja armastust! Mulle väga meeldivad inimesed, eriti meeldib mulle, kui mind sügatakse pea pealt, lõua alt, põse tagant, kõhu pealt.. või noh.. ükskõik kust, sest inimesi armastan ma väga-väga. Mulle meeldiks väga kodu, kus mulle pakutaks palju-palju paisid ja kallisid ning võimalust kaisus tududa.

Arvatakse, et olen umbes 8-aastane, aga see, et ma olen kiibitud, vaktsineeritud, parasiidivaba ja igati tore kass, on kindel!

Kui Sa sooviksid minuga oma kodu jagada, siis palun täida meie kiisuvõtja küsimustik: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja märgi, et Sulle jäin mina - Rocky - silma, siis meie vabatahtlikud aitavad Sul minuga kohtuda!

Ps! Olen viisakas poiss ja võtaks koju kaasa ka kingipakikesed Royal Caninilt.

Kas Sulle meeldivad kassid?
Kas Sinu arvates on oluline, et kass oleks sõbralik?
Kas üks Sinu suuremaid muresid seoses kassidega on see, et nad teevad pahandust?

Kui Sa vastasid eelnevatele küsimustele jaatavalt, siis Rocky sobib Sulle nagu päike taevasse. Ta on rahulik, malbe ja tagasihoidlik-tõeliselt soliidne vanahärra :)

Kassihärra on enda nime saanud Rocky Balboa järgi, sest elu ei ole olnud tal teab kui kerge. Aastate pikkune tänavatel elamine on jätnud oma jälje, millest taastumine võtab aina suuremaid ja toredamaid pöördeid. Oma rahumeelsuse ja kannatlikkuse tõttu saab kiisu inimestega suurepäraselt läbi.

Nüüdseks on Rocky juba kosunud ja valmis enda hallikat tooni karvaga just Sinu kaissu pugema.

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.