Kass - Rocky s. 25/05/2007

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 12/08/2017 - 22:35
Pesaleidja pilt 25/11/2016 - 15:06
Pesaleidja pilt 14/05/2017 - 20:20
Pesaleidja pilt 25/11/2016 - 15:04
Nimi: 
Rocky
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Rocky on üks tõeline härrasmees!

Kui saaks teda inimkujudeks projekteerida oleks ta segu Ivo Linna karismast, Clint Eastwoodi hoiakust ja Vin Dieseli kehast. Ilusa kehaehitusega, kõrgete jalgadega, sõbraliku iseloomuga ja võimsa nurrumootoriga, mis annab oma heaolust tunda mitme meetri kaugusele, on ta elujõuline ja terve vaatamata mitmetele aastatele oma turjal.

Rockyle meeldib kui teda kammitakse, paitatakse ja tegeletakse - ta otsib ise lähedust ja tähelepanu. See aga ei takista teda elamast oma iseseisvat kassielu kui mõned päevad kipuvad pikemalt õhtusse venima.Tänavatel elatud aastad on andnud piisavalt teadmisi, mis toimub õues ning aknalaudadele ja tööpindadele, laudadele ta hüpata ei armasta.

Rocky ootab väga oma päriskodu ja perekonda, kellega koos särtsakat vanaduspõlve veeta!

Kui Sa soovid Rockyle kodu pakkuda, siis palun täida kiisuvõtja küsimustik: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja vabatahtlikud võtavad Sinuga peagi ühendust.

Rocky on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud parasiitide vastast tõrjet. Seega igati valmis koju minema. Koju kaasa võtaks ta ka kingipakikese Royal Caninilt! Praegu ootab ta kodu hoiukodus Tallinnas.

Varasemalt:
Jah, ma näen veel tiba rääbakas välja, aga ka mina tahan koju minna!

Varem ma elasin tänaval.. aga olnud sügisel tulid head inimesed mulle appi ning pakkusid mulle sooja kohta ja piisavalt süüa. Nüüd ei pea ma enam kunagi muretsema, et keegi võiks mulle liiga teha või kust mu järgmine kõhutäis tuleb. Selle eest olen ma piiritult tänulik! Ent mul on siiski veel vaid üks soov - oma kodu!

Ma olen malbe ja tagasihoidlik - ei tee kunagi pättusi ega tüli, pakun vaid rõõmu ja armastust! Mulle väga meeldivad inimesed, eriti meeldib mulle, kui mind sügatakse pea pealt, lõua alt, põse tagant, kõhu pealt.. või noh.. ükskõik kust, sest inimesi armastan ma väga-väga. Mulle meeldiks väga kodu, kus mulle pakutaks palju-palju paisid ja kallisid ning võimalust kaisus tududa.

Arvatakse, et olen umbes 8-aastane, aga see, et ma olen kiibitud, kastreeritud, vaktsineeritud, parasiidivaba ja igati tore kass, on kindel!

Ps! Olen viisakas poiss ja võtaks koju kaasa ka kingipakikesed Royal Caninilt.

Kas Sulle meeldivad kassid?
Kas Sinu arvates on oluline, et kass oleks sõbralik?
Kas üks Sinu suuremaid muresid seoses kassidega on see, et nad teevad pahandust?

Kui Sa vastasid eelnevatele küsimustele jaatavalt, siis Rocky sobib Sulle nagu päike taevasse. Ta on rahulik, malbe ja tagasihoidlik-tõeliselt soliidne vanahärra :)

Kassihärra on enda nime saanud Rocky Balboa järgi, sest elu ei ole olnud tal teab kui kerge. Aastate pikkune tänavatel elamine on jätnud oma jälje, millest taastumine võtab aina suuremaid ja toredamaid pöördeid. Oma rahumeelsuse ja kannatlikkuse tõttu saab kiisu inimestega suurepäraselt läbi.

Nüüdseks on Rocky juba kosunud ja valmis enda hallikat tooni karvaga just Sinu kaissu pugema.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.