Kass - Romiira s. 25/10/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 29/09/2017 - 08:58
Pesaleidja pilt 29/09/2017 - 08:55
Pesaleidja pilt 29/09/2017 - 08:55
Nimi: 
Romiira
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KOJU TAHAB PUHTUSELEMBENE ROMIIRA

Suve alul jõudis Pesaleidja hoole alla emakass koosnelja imekauni ja täiesti terve lapsukesega. Tulid Narvast, kus tähelepanelikud möödakäijad märkasid risu täis poollagunenud garaažis kassiperet: neli punast ja üks must kassipoeg ja nende õrnalt triibuline noor emme. Oli täiesti uskumatu, et sellistest oludest pärit pere oli täiesti terve ja ka täiesti puhas. Aga kui sain Romiiraga lähemalt tuttavaks, siis enam ei imestanudki. See siidise kolmevärvilise kasuka ja tohutu suurte tumedate särasilmadega kiisu ongi väga puhtuselembene ja küllap hoolitses oma poegade eestki sama hoolikalt, kui oma kasukat korrastab.
Imeilusad pojad jõudsid kähku oma päriskodudesse, ent varsti kaheaastaseks saav Romiira ikka alles ootab. Küllap on üks põhjus selles, et Romiira pole veel paikiisu. Kui mina, tema vabatahtlik, käe sirutan, et aknal pikutavat kaunitari silitada, siis esimene pai võetakse ärevalt vastu, ent siis lipsab Romiira peitu. Aga ega pole ju kerge koduneda, kui su ümber on pea sada kassi ja inimest näed vaid paar korda päevas. Ometi olen täiesti kindel, et kodus ei kuluks kuigi kaua aega, et see kaunitar võtaks tänulikult vastu kõik paid, mida ta pere talle pakuks. Ja kui seal kodus on juba ees mõni kiisu, seda parem – Romiira saab teiste kassidega suurepäraselt läbi.

Kui Sul on pisut aega, siis ehk saad teda netis piiluda meie kaamerast, mille leiad siit: http://animalslife.net/pesaleidja-3/

Ent kui tahad Romiirat näha ja oled valmis sellele rahulikule noorele põnevat värvi triibikule kodu pakkuma, tule meile Pesaleidjasse külla!
Täida, palun, kõigepealt meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused et teaksime, Sa tõesti ihkad näha just seda meie hoolealust.

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Romiira isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesaleidja.ee
Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, tuleb Romiiraga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Romiiral on oma pass, ta on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja saanud regulaarset parasiiditõrjet.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.