Kass - Rosita s. 02/10/2012

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Rosita soovib leida kannatliku meelega inimest, kes annaks talle aega harjuda, et muutuda maailma parimaks sõbraks.
Pesaleidja pilt 24/06/2015 - 15:19
Kass - Rosita s. 02/10/2012
Pesaleidja pilt 27/07/2016 - 22:24
Nimi: 
Rosita
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

ROSITA OOTAB IKKA VEEL OMA KODU!

Rosita on umbes paariaastane ilusa oranži ninaga kiisutriibik. Ta on uudishimulik ja pailembene, ta tõesti tahaks oma inimest paremini tundma õppida. Küllaga uudistab ta suuremaid seltskondi oma lemmikpesast, turvalisest kaugusest.
Rosita tõesti tahab leida kannatliku meelega inimest, kellele ta esimestel nädalatel saaks veidi kaugemalt lehvitada ja kes annaks talle aega harjuda, et muutuda maailma parimaks sõbraks.

Rosita on oma kiip ja pass ning lisaks on ta vaktsineeritud, steriliseeritud ja saanud parasiitide vastu tõrje.

Kui Sa tunned, et võiksid tutvuda ühe armsa kiisuga, kes poeks su südamesse, siis palun täida kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.

Varasemalt:
Rosita on ilus noor triibik. Tänavaelu on Rosita veidi pelglikuks muutnud, kuid usaldus inimese vastu kasvab iga päevaga aina suuremaks. Võõraid Rosita alguses veidi pelgab ning jookseb igaks juhuks laua alla, kust ta siis neid kahtlustavalt piidleb. Aga vaid paari minuti pärast on hirm läinud ning ta jätkab oma tavapäraste kassitoimetustega ning laseb ennast isegi paitada. Sügamine ja paid meeldivad Rositale väga.

Alles hiljuti häbenes Rosita inimeste ees mängida, aga nüüdseks on ta oma häbelikkuse (peaaegu) minetanud ning mängib ka inimeste nähes. Ainult inimestega ta veel veidi pelgab mängida, kuigi märgid näitavad, et ka see pole väga kaugel. Üldiselt on Rosita rahulik kass, pahandust ei tee, kuid tahab ikka aeg-ajalt mängida ja joosta ka.

Rosita suur armastus on konserv. Oma kannatamatust näitab Rosita välja hääleka pahandamise ning säärte vastu hõõrumisega.

Näide Rosita sõbralikkusest ning suurest toiduarmastusest: https://www.youtube.com/watch?v=sVqKPUKxfFM

Rosita leiti 2014.aasta septembri alguses Põltsamaalt koos 5 vastsündinud kiisubeebiga. Kiisuemme toimetati koos poegadega Viljandi kodutute loomade varjupaika, kus nad olid natuke üle ühe kuu. Pärast seda saadeti nad pealinna Pesaleidja kassitoa hoiukodusse õnne otsima, sest teadagi värk, mida rohkem inimesi, seda rohkem kiisusoovijaid.

Tänaseks on kõik kiisubeebid oma uutes kodudes, kodu otsib veel Rosita, kes hetkel elab Pesaleidja kassitoas.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.