Kass - Ruudi s. 11/05/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 12/08/2017 - 22:43
Pesaleidja pilt 05/03/2017 - 18:11
Pesaleidja pilt 18/05/2017 - 21:01
Pesaleidja pilt 05/03/2017 - 18:11
Nimi: 
Ruudi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Tihtipeale arvatakse, et must kass toob ebaõnne. Ent me usume, et Ruudi ei too midagi peale tohutu õnne, rõõmu ja armastuse!

Ruudi on imearmas väike kassipoiss, nooruke veel - umbes kaheaastane. Ruudi on pisut arglik, aga vägagi uudishimulik. Kui vabatahtlikud kassitoas on, siis Ruudi tihtipeale piilub pesa tagant ja ootab seda õiget hetkel, millal sulepulgakest rünnata. Ent kui suled on kinni püütud, siis poisike vaatab otse silma just sellise pilguga nagu tahaks öelda: "Väga tahaks pai, aga ma ei tea, kas sind tasub ikka usaldada.." Eks ikka selle usaldusega on nii, et see ei ole kerge tulema, see tuleb ikkagi võita. Nüüd Ruudi ootabki seda õiget peret, kellel oleks natuke kannatust ja töötahet, et tema usaldus võita. Auhind selle eest on ju suurepärane - MINI-PANTER!

Ruudi on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibitud ja parasiitidest vaba, seega igati valmis päris oma koju minema, ainuke, mis puudub, on koht, kuhu minna..

Kui Sa sooviks Ruudikesele kodu pakkuda, siis täida meie kiisuvõtja küsimustik: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja Sinuga võetakse peagi ühendust.

Varasemalt:
Ruudi on süsimust (paari valge träpsukesega) õrna hingega kassipoiss, kes endale veel päris ligi enamasti ei lase, aga väga hea meelega jälgib, mida teised ümberringi teevad. Selline ta ongi - pisut pelglik, aga väga uudishimulik. Küll oma kodus kaoks ka igasugune pelglikkus, siis on ümber ju vaid omad inimesed, kellelt Ruudi loodab palju-palju pai saada. Ja mängida! Oi, kuidas Ruudi tahaks oma inimesega mängida. Kassitoas on ju natuke keerulisem - erinevaid inimesi on siis palju ja kõikide teiste kassidega tahetakse ka ju mängida, ei jagu nii palju aega vaid Ruudi jaoks.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users