Kass - Ruutu 7 päkapikku s. 11/07/2017

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 25/08/2017 - 23:05
Pesaleidja pilt 25/08/2017 - 23:05
Pesaleidja pilt 25/08/2017 - 23:05
Pesaleidja pilt 25/08/2017 - 23:05
Nimi: 
Ruutu 7 päkapikku
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

RUUTU SEITSE PÄKAPIKKU ALUSTAVAD KODUOTSINGUID

REMI JA RUUBEN JA RAMONA JA RUFUS ON KODUS!

Alles see oli, kui 7 väikest kiisupõnni tulid asjatama, et mis siin laias maailmas siis ka põnevat on. Tegemist on kahtlemata ühe vägagi muinasjutulise seltskonnaga, alustades juba sellestki, et neid on kokku 7 ja see on ju teada-tuntud number kõiksugustes muinaslugudes.
Selles värvikas kambas on koos 5 rüütellikku pöialpoissi: Ruuben, Riko, Remus, Rufus ja Remi. Lisaks veel 2 veetlevat pöialtüdrukut: Ramona ja Ruta. Septembriks on nad kaks kuud oma suurte ja uudishimulike silmadega ringi vaadanud ja maad avastanud.
Kuigi hoiukodus on ilmatuma mõnna koos oma kamraadidega mängida ja üheskoos suures külakuhjas magada, siis nüüd mõlgutatakse juba mõtteid, mis oleks, kui saaks olla terve elamise kuningad või kuningannad, mitte ei peaks seda auväärset tiitlit oma õdede-vendadega jagama. Nagu öeldakse – kõik on uus septembrikuus. Nii loodavad ka need vahvad kiisud sügiseks endale leida päris oma kodu, et uutele omanikele enda kohaloluga lakkamatut rõõmu valmistada.

Tahad teada, kust need seitse päkapikku pärit on? Nende emme Ruutu sündis Loksa prügimäel ja sattus oma esimesse hoiukoju juba tiinena. Päkapikudki sündisid seal hoiukodus ja rändasid siis koos emmega oma pealinna hoiukoju – vapratel sellidel on siit ju kindlasti kergem koju pääseda!

Et kojuminek lustlikum oleks, saavad kõik kiisud kaasa Royal Canini kingipaki ja on koju minnes kiibistatud ja isikliku passi omanikud. Ning otse loomulikult on nad kõik saanud eakohased parasiiditõrjed.

Soovid, et need sülekiisud saaksid Sind rõõmustama tulla ja nende vahvate sellide hoiukodu Sind külla kutsuks? Piisab, kui täidad meie kiisuvõtja ankeedi http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik .

Ja kui Sul on küsimusi, võid julgelt kirjutada nende esindajale Pesaleidjas aadressil: kylli@pesaleidja.ee

11.09.17 Remi on uues kodus :)
11.09.17 Ruuben jääb oma hoiukodu kiisuks :)
17.09.17 Ramona on uues kodus :)
28.09.17 Rufus on uues kodus :)

Täname peresid, kes meie kiisudele kodud andsid!

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.