Kass - Ruutu s. 21/08/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 09/05/2017 - 21:26
Pesaleidja pilt 09/05/2017 - 21:26
Pesaleidja pilt 29/03/2017 - 13:40
Pesaleidja pilt 09/05/2017 - 21:26
Nimi: 
Ruutu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Loksa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Mõned Eesti väikelinnad on müstilised. Ja üks neist on Loksa – seal elab sajapealine Lohe, kelle üle linna sirutuvate kaelte otsas on kodutud kassipojad. Päästad ühe ära – ja kohe kasvab uus pesakond asemele. Õudne kujutluspilt, kas pole? Ometi – peaaegu tõsi...Viimase poole aasta jooksul on ainuüksi Pesaleidja aidanud leida kodu kümnekonnale sealsele kodutule kiisule, aga neid tuleb ja tuleb. Ent nemad ise pole ju selles süüdi, iga sealne kassipoeg on samasugune hellik ja kodulembene loomake, nagu kõige uhkemas häärberis sündinud tõukiisu.

Ja üks neist on 8-kuune Ruutu, veidi arglik, aga väga õrn kassipoeg, kellel õnnestus ühest paljudest Loksa kolooniatest sooja tuppa pääseda alles selle aasta veebruaris. Miks Ruutu? No vaadake ometi seda rombikujulist roosakat nina tema põnevas näos. On ju Ruutu!

Kassike on saanud esmase parasiiditõrje, on tubli liivakasti kasutaja ja söögiisu on lausa suurepärane. Kohaliku memmekese juures jagab hoiukodu veel kahe kassiga ja igatseb vaid ühte – saaks ometi sellest lohest kaugemale ja oma päriskoju! Sealgi võiks olla mõni teine kiisu ees – siis on Ruutul julgem tunne ja mängukaaslane omast käest võtta.

Kui oled valmis pakkuma Ruutule kodu, siis palun täida meie kiisuvõtja küsimustik: http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja hoiukodu kutsub Sind külla.

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Ruutu isiklik agent, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesleidja.ee

Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Ruutuga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.