Kass - Sämmi s. 01/04/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 13/10/2017 - 18:12
Pesaleidja pilt 13/10/2017 - 18:11
Pesaleidja pilt 13/10/2017 - 18:11
Pesaleidja pilt 13/10/2017 - 18:12
Nimi: 
Sämmi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Sämmi on hoiatavaks õppetunniks kõikidele loomaomanikele selles, kui kerge on ilma jääda oma kallist ja armsast lemmikust, kui te neid ei kiibista.
Kusagil Mustamäel on praegu üks pere, kes suure tõenäosusega ei näe siinset postitust ning nutab siiani oma looma taga.

Sämmi on kodukass mis kodukass. Hoiukodu sõnul täiesti unelmate kass. Tal on ilmselgelt olnud hea pere, sest ta suhtub inimestesse ülima sõbralikkusega. Sämmi oli kastreeritud ning hästi toidetud. Aga kui puudub kiip, ei ole ükskõik kui hea pere ülesleidmine kerge ülesanne.

Sämmi ootas kaks nädalat, et keegi talle Tallinna Varjupaika järele tuleks, kuid millegipärast seda ei juhtunud. Tema aeg varjupaigas hakkas otsa saama, stress loomas aina süvenes. Seal selgus, et ta klapi oma liigikaaslastega mitte üks raas ning pidi sellest tulenevalt elama väikeses puuris. Stress muutus veelgi hullemaks.

Appi tuli Pesaleidja hoiukodu, kes päästis Sämmi olukorrast, millele varjupaigas häid lahendusi tegelikult polnud. Seal närvipundar olnud kass kohanes hoiukodus hetkega ning muutus mitte tundide, vaid minutitega taas võluvaks süleloomaks.
Sämmile meeldib palju mängida, näiteks peitust ja tagaajamist. Mänguasjadest ta suurt puudust ei tunne, kuid käib huviga rõdul lindude elu jälgimas. Hoiukodu äratab ta hommikuti nurruga, talle meeldib süles mõnuleda, ta naudib sügamist ja paitamist. Kojusaabujatele jookseb ta ukse peale vastu, et jutustada oma päevast. Sämmi sobib ilmselt peaaegu kõikidesse peredesse, juhul kui seal ei ole teisi kasse. Ilmselt puuduvad tal kogemused ka koertega.

Et kassi võtmine oleks muretum, tuleb Sämmiga kaasa Royal Canini poolt kaasa pandud kingipakike.

Sämmi on kiibistatud, vaktsineeritud, kastreeritud ning saanud parasiitidevastase tõrje.

Detsember 2017.
Sämmi jäi oma hoiukodu päriskiisuks :)
Suur-suur aitäh!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 9 guests.