Kass - Sahara s. 16/01/2011

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 15/02/2017 - 21:26
Pesaleidja pilt 25/04/2017 - 09:50
Pesaleidja pilt 29/10/2015 - 16:36
Sahara on sotsiaalärevusega kass, kes aina vapramalt oma hirme ületab. Kas Sina suudad talle seejuures abiks olla?
Nimi: 
Sahara
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MALBE SAHARA TAHAKS VÄGA OMA KOJU

Viis aastat oma päris kodu otsida on liiga pikk aeg mis tahes kassi´jaoks. Just nii kaua on hoiukodust hoiukodusse käinud hella hinge ja vaikse loomuga Sahara, kes küll alguses on pelglik, kuid hiljem võib avastada, et suuremat painurujat, kui see lumivalge ja paksu kasukaga kiisu, ei ole olemas.

Saharale meeldib mänguasju taga ajada ning vaiba alla pugeda. Tema lemmikprotseduurid on kõrva tagant ning kõhu alt sügamine, paksu kasuka harjamine ja toidukausi täitmine. Õhtuti nurub ta end voodisse, kus sõtkub täie pühendumusega su tekil ning keerab lõpuks end nurrudes kerra. Kui voodisse ei lubata, pole tal ka diivanil pikutamise vastu midagi.

Sahara vajab oma ellu rahuliku meelega inimest, kes ei kipu kohe esimesel päeval teda süles väntsutama ning laseb kiisul rahulikult oma ümbrusega harjuda. Selle eest tasub ta oma tänulikkusega.

Saharaga tuleb kaasa talle armsaks saanud pesa, kust on turvaline toas toimuvat jälgida ning Royal Canini kinkepakk, kus on alustavale kodule kõik vajalik olemas.

Saharat mänguhiirt taga ajamas võib vaadata videost:
http://tinyurl.com/Saharakiisu

Kui leiad, et sina saad Sahara lõputu koduotsimise lõpetada, täida kassivõtja küsimustik ja hoiukodu võtab sinuga ühendust http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.