Kass - Samba s. 01/03/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 07/09/2017 - 11:35
Pesaleidja pilt 07/09/2017 - 11:34
Pesaleidja pilt 07/09/2017 - 11:35
Pesaleidja pilt 07/09/2017 - 11:35
Nimi: 
Samba
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Samba on ilus noor väike süsimust kassipreili, kes sündis 2016 aasta talve lõpus või kevade alguses Narvas suvilate rajoonis. Hoiukodusse sattus ta 2017 aasta juuni alguses, kus kasvatas üles kaks poega.

Esialgu oli Samba väga kartlik, kuna ta polnud kunagi inimeste juures elanud. Seda juttu kirjutades on ta hoiukodus olnud natuke alla kolme kuu. Hoiukodu äsja kolis, kuid Samba harjus uue koduga üsna ruttu. Puudutada ta meil end veel ei luba. Keeduvorsti tükikesi julgeb aga peopesast võtta, vajadusel kasvõi selleks inimesele sülle ronides.
Samba on kõige seltskondlikum õhtuti – siis jalutab ta vahel koduste juurde ja toob kuuldavale paar mjäud. Kui hoiuperenaine või –peremees koju tuleb, näitab ka Samba end vahel kohe viisakalt koridoris näole. Sambale meeldib, kui temaga distantsilt vestelda – selle peale lähevad ta silmad mõnusasti vidukile. Siis, kui keegi ei näe, mängib Samba pallidega – ajab palli taga, sahkerdab rippuva palliga. Mänguhoogu sattudes ei häiri teda ka pealtvaatajad.

Samba teeb seltskondlikuks kodukassiks saamisel iga päevaga aina enam edusamme. Samas on tulevik teadmata - kas ja kus on ootamas see päriskodu, kus saaks lõpuks ometi lõdvestuda ja tõelist kodukassi elu nautida, jättes tänavaelu selja taha?

Kui Sina tunned, et soovid meie armsale Sambale kodu pakkuda, siis ole hea ja täida kiisuvõtja küsimustik aadressil http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Lisaküsimuste puhul võib kirjutada aadressil eluciaelin@gmail.com

Samba ootab külalisi hoiukodus Tartus.

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.