Kass - Samba s. 01/03/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 07/09/2017 - 11:35
Pesaleidja pilt 07/09/2017 - 11:35
Pesaleidja pilt 07/09/2017 - 11:34
Pesaleidja pilt 07/09/2017 - 11:35
Nimi: 
Samba
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

SÜSIMUST ÕNNEKASS SAMBA OTSIB OMA PESA

Samba on ilus 1.5 aastane süsimust kassipreili, kes sündis 2016.aasta kevadel Narvas suvilate rajoonis. Päris oma kodu pole tal kunagi olnud.
Algselt arglikust Sambast on nüüdseks saanud julge preili, kes lubab hoiukodu inimestel endale õhtuti pikalt pai teha ja lööb nurru.
Samba on kõige seltskondlikum õhtuti – siis jalutab ta koduste juurde ja toob kuuldavale paar mjäud. Kui hoiuperenaine või –peremees koju tuleb, näitab ka Samba end kohe viisakalt koridoris näole. Sambale meeldib, kui temaga distantsilt vestelda – selle peale lähevad ta silmad mõnusasti vidukile. Samba armastab ka mängida – ajab palli taga, sahkerdab rippuva palliga.

Samba teeb seltskondlikuks kodukassiks saamisel iga päevaga aina enam edusamme. Samas on tulevik teadmata - kas ja kus on ootamas see päriskodu, kus saaks lõpuks ometi lõdvestuda ja tõelist kodukassi elu nautida, jättes tänavaelu selja taha?

Kui Sina tunned, et soovid meie armsale Sambale kodu pakkuda, siis ole hea ja täida kiisuvõtja küsimustik aadressil http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Lisaküsimuste puhul võib kirjutada aadressil eluciaelin@gmail.com

Samba ootab külalisi hoiukodus Tartus.

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.