Kass - Sander s. 10/07/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 10/10/2017 - 09:10
Pesaleidja pilt 10/10/2017 - 09:10
Pesaleidja pilt 10/10/2017 - 09:09
Pesaleidja pilt 10/10/2017 - 09:09
Nimi: 
Sander
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

IMEARMAS SANDER ON KODUOTSINGUIL!

See võrratu punane poiss jõudis Pesaleidjasse Paljassaare varjupaigast nagu väga paljud teised kiisupojad samal päeval. Ja siin on Sander valmis koju minema!
Seda eelkõige seetõttu, et suurte kiisudega ühes ruumis olla on pisut tülikas - ikka on kellelgi midagi ütlemist, kui kassipoeg pisut liiga uljalt ja aktiivselt toimetada julgeb või kui toidukausi palad on kellegi suurema ja bossima poolt üle loetud.
Aga Sander tahab paitamist, hellust, armastust. Ja seda on Talle väga-väga vaja! Ja Pesaleidja vabatahtlikud ei saa seda ilmselgelt täisväärtuslikult Talle (ja kõigile teistele kiisupoegadele ja üleüldse kassidele ) pakkuda, seega tahab kiisupoiss hoopis kodu leida! Oma isikliku perega, kindla paikäega ning alati täis toidukausiga.

Sandril on kiip, Ta on saanud vaktsiini, Talle on tehtud sise- ja välisparasiiditõrjed.
Kaasa võtab Royal Canini kinkepakikese, et kojuminek ladusam oleks.

Kui sa soovid selle armsa kiisulapsega tutvuma tulla päriskodu pakkumise eesmärgil, täida palun meie kiisuvõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.