Kass - Sanna s. 23/05/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 08/05/2017 - 15:07
Pesaleidja pilt 04/05/2017 - 20:10
Pesaleidja pilt 23/03/2017 - 14:17
Nimi: 
Sanna
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
hoiul
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Imearmas Sanna otsib päris oma kodu
...ja päris oma mängukaaslasi!

Sanna on umbes 10-kuune reibas kassilaps. Kui ta mõni nädal tagasi Viljandi tänavatelt ja varjupaigast Tallinnasse hoiukoju saabus, siis sibas kiisutüdruk esimesse peidukasse ja varjus seal järjekindlalt mitu päeva. Siis aga päev päeva järel sai uudishimu üha enam võitu ja peagi oli terve uus peatuspaik üle vaadatud.

Nüüd silkab energiline kassipreili ringi ja mängib rõõmsalt absoluutselt iga leluga, mis talle kätte antakse. Inimesega eelistab Sanna veel eelkõige peitust ja kulli mängida - paisid nautiva kaisukassini on jäänud veel mõned sammud.
Seetõttu ongi Sannale vaja armastavat päriskodu, kes kinnitab talle, et lisaks soojale toale, lõbusatele mänguasjadele ja täiskõhule pakub pererahvas ka südamesoojust ja pehmeid paisid. Kui Sanna ka selle avastab, siis saab temast täielik südametesulataja oma imeilusa kolme-värvilise kasuka, rõõmustpakatava mängulusti ja nii armsa mjäu-häälekesega!

Sanna on vaktsineeritud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed ning omab päris oma kiipi.

Et pakkuda vahvale kiisuneiule päris oma kodu ja olla tema usaldusisik, palume täita loomavõtja ankeet siin http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja me võtame Teiega ühendust.

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.