Kass - Savanna s. 28/12/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 15/04/2017 - 08:15
Pesaleidja pilt 15/04/2017 - 08:15
Pesaleidja pilt 28/12/2016 - 19:54
Pesaleidja pilt 28/12/2016 - 19:53
Nimi: 
Savanna
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

SAVANNA OOTAB PESA PAKKUMISI!

Tere, minu nimi on Savanna! Ma olen väike ja mõnusalt triibuline ning olen Pesaleidja kassitoas olnud juba pool aastat. Enne seda otsisin ma kodu ka Narva loomade varjupaigas, kuid kahjuks edutult, mistõttu saabusin pealinna, lootuses, et nii leiab minu tulevane pere mind kergemini üles.
Minu eelnev elu ei ole olnud minu vastu helde ja ma kardan siiani väga igasuguseid suuri kahejalgseid inimloomi ning võõraid paikäsi ma ka veel oma pehmet kasukat sasima ei luba, kuid paid mulle tegelikult täitsa meeldivad, lihtsalt kõik need võõrad käed on hirmutavad…

Kui sa soovid mulle tõestada, et inimesed võivad olla tegelikult usaldusväärsed, ilusad ja head ning tutvustada mulle tõelise kodu võlusid ja mugavusi, siis täida palun kassivõtja küsimustik ja saame kokku, et nendel teemadel pikemalt arutleda ja plaane teha.

Küsimustiku leiad siit: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused.

Ma olen kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ning saanud kõik vajalikud parasiitide vastased tõrjed ning et uude koju mitte päris tühjade käppadega saabuda, haaraksin ma endaga kaasa ka Royal Canini poolt saadud pakikese.

Varasemalt:
Savanna on täiskasvanud väiksemat kasvu üsna klassikaline triibik, kelle elu enne Pesaleidjasse jõudmist pole olnud kerge. Seetõttu pole ka ime, et ta ei julge veel inimesi täielikult usaldada.

Pesaleidjasse jõudis ta Narva hoiukodust ning otsib kodu alates juunikuust. Seni eelistab ta veel valida ohutuid peidukohti, kust veidraid-hirmuäratavaid kahejalgseid põrnitseda ja neid oma kohalolekust hoiatava sisinaga teavitada. Pakutavad maiustused põlgab ta samuti igaks-juhuks ära ning inimkäte paitus tundub duelli ettepanekuna, kuid mänguasjade sulgpehme silitus tundub juba talutav, ehk isegi meeldiv, kuigi vaevalt ta seda ise veel avalikult tunnistaks.

Savanna vajab hoolitsevat pererahvast ja kodusoojust, et õppida inimesi usaldama. Tal on potentsiaali saamaks tõeliseks perelemmikuks, kes on alati olemas ja valmis kuulama temaga jagatuid rõõmuhõiskeid, saladusi, muremõtteid ja pihtimusi; ainus, mida ta selleks vajab, on sihikindel hoolitsus ja järjepidev sotsiaalsuse arendamine.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 6 guests.

Online users