Kass - Siiu ja Henrietta s. 21/05/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 01/05/2017 - 20:35
Pesaleidja pilt 01/05/2017 - 20:36
Nimi: 
Siiu ja Henrietta
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

IMEKAUNID NOORUKESED SIIU JA HENRIETTA

Need kaks hirmunud silmapaari kuuluvad meie kassitoa värsketele asukatele Siiule ja Henriettale. Esimese nädala jooksul on need kaks imeilusat noort kassitüdrukut olnud nii tihedalt teineteise külge kleepunud, et nende eraldi pildistamine, ja sellest tulenevalt ka postitamine, osutus lihtsalt võimatuks.

Siiu ja Henrietta on hetkel veel šokiseisundis ja ega pole ka imestada - nende esimene eluaasta on olnud tormiline. Nad sündisid Suure-Jaani vallas ühe talu lähedal elutsevasse kassikolooniasse. Kohalik varjupaik korraldas seal püügiaktsiooni ning kaheksat kinnipüütut ähvardas surmasüst.
Pesaleidjal õnnestus terve kamp päästa ning viimased neli kuud elasid nad kõik koos ühes meie väga vapras hoiukodus. See oli üks kari tõsiseid metslasi, kellel ilmselgelt polnud inimesega mingit kokkupuudet olnud. Järk-järgult harjusid nad inimese lähedalolekuga, mõni kiiremini, mõni aeglasemalt. Kuna hoiukodu asus aga Tallinnast kaugel, ei olnud kasside väljavaated seal kodu leida ülemäära kõrged, seetõttu ootavad need kaks tüdrukut nüüd kodupakkumisi Tallinnas kassitoas.

Siiu on sinisilmne siiami-segu, vanust on tal vast 9-10 kuud. Siiu on neist kahest hetkel ägedam ning on võtnud enda peale kaitsja rolli - uriseb, vehib käpaga ja näksab. Ometi ei ole see tema tõeline pale, hoiukodu kirjeldab teda kui paimaiast looma.

Henrietta on pika kauni halli karvaga, umbes aastane ning on hetkel meie juures näidanud end malbemast küljest. See ei tähenda aga, et ta inimest veel usaldaks.

Seega, ärge laske end nende lummavast välimusest pimestada - kindlasti tuleb mõlemale uues kodus anda piisavalt harjumisaega, palju armastust ja turvatunnet. Mõlemale sobiks paremini rahulik pere, kellel on kannatlikkust jätkata vaikset, ent järjekindlat sotsialiseerimist, mis hoiukodust lahkumisega pooleli jäi.

Siiu ja Henrietta on kiibistatud, steriliseeritud, vaktsineeritud ning saanud parasiitidevastase tõrje.

Kui tahaksid ühele või mõlemale neist kodu pakkuda, siis täida ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja tule kassitüdrukuid kassituppa vaatama.

Et kassivõtmine oleks muretum, tuleb Pesaleidjast adopteeritud kassiga kaasa ka Royal Canini kingipakk.

17.05.17 Siiu on uues kodus :)

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.