Kass - Simone s. 02/06/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
MÕNUS LEBOTAJA SIMONE
PEHMETE KÄPPADEGA SIMONEKE ON VALMIS OMA ESIMESSE PÄRISKOJU KOLIMA!
Simone on mõnus pontšakas paksude põskedega ja koheva kasukaga karvapall.
Simone ei ole tavaline igav sülekiisu!
Nimi: 
Simone
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MÕNUS LEBOTAJA SIMONE JUTUSTAB OMA PÄEVAST:
"Tsau! Mina, Simone, annan teada, et seda päris oma kodu on ikka üsna väsitav oodata! Muudkui maga, söö ja oota! Vahepeal vaatan koos teiste Pesaleidja kiisudega aknast linde ja naabrikoera ka, aga väga suuri projekte ma enne uue kodu leidmist ette ei võta, sest tahan ikka uue eluga puhtalt lehelt alustada. Saame koos õhtul telekat vaadata ja siis saan juba uue elukoha linnuliikidega tutvuda. Öösel saan uut kodu valvata ja kõik nurgad läbi nuusutada ning üleliigsed pisikesed asjad käpaga diivani alla lükata, ikka ja ainult selleks, et puhas kodu on hea kodu!
Aga kuna ma olen uhke peenetriibuline kassipreili, siis ühele endast lugupidavale kassile kohaselt pole ma mingi süleninnunännu! Peab arvestama, et mind saab esialgu ainult kaugelt imetleda ja kui ma oma perenaise või -mehe heaks kiidan, alles siis luban enda võrratut kasukat silitada!"

Simone on aastane peenelt joonistatud pehme kasukaga kiisutüdruk. Ta on pärit suvepealinnast Pärnust, aga elu on toonud kassikese pealinna paremat elu otsima. Ta on koduse keskkonnaga harjunud, nagu pildiltki paistab, ja tema juba oskab elu nautida. Simone oskab kasutada liivakasti ning saab suurepäraselt läbi teiste kassidega. Ta on rahuliku loomuga kassike, ei ole tüütult pealetükkiv ega nõua palju tähelepanu, seega sobib ta ideaalselt seltsiliseks kodus üksinda igavlevale kassikesele, kellega saab koos mürada ja pererahval jääb nii rohkem aega oma inimesetoiminguid teha.
Simone ei ole tavaline igav sülekiisu! Tal on oma isepäine iseloom ja inimest jälgib ta armsasti altkulmu. Teiste kiisudega meeldib Simonele selle eest topelt koguses mürada ja teineteise kaisus pikutada. Simone hoolitses näiteks hoiukodus ühe kõige pisema asuka, 4-kuuse tõbise Molly eest, kelle ta armsasti kitsas kassipesas enda taha magama lasi, et hoiuperenaine ei saaks Mollyle liiga teha ja ta talle tabletti anda.

Simone on saanud kõik parasiitide vastased tõrjed, ta on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud.

Kui soovid temaga tutvuma tulla, siis täida palun kiisuvõtja küsimustik:
http://pesaleidja.ee/content/kiisuvõtja-küsimustik
ja Simone hoiukodu kutsub külla!

Kiisuga tuleb kaasa Royal Canini stardipakike, mis sisaldab 400g kassitoidu kotti, toidukaussi, mänguasju ja Ossu Lemmikloomapoe kupongi!

Kassi kohta saab rohkem infot, kui kirjutate katrin@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.