Kass - Sindy s. 13/03/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 09/08/2017 - 21:26
Pesaleidja pilt 22/07/2017 - 23:24
Pesaleidja pilt 23/04/2017 - 10:41
Pesaleidja pilt 09/08/2017 - 21:27
Nimi: 
Sindy
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tõrva
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Sindy on u 3-aastane steriliseeritud armas kiisutüdruk. Ilusate tumeroheliste silmadega. Leitud Tõrvast metsiku kassiemme Karmeni pojana. Inimeste puutumist kardab, kuid niipalju julge on küll, et kohe ei põgene, kui keegi kõnnib. Vaatab väga tähelepanelikult inimese iga liigutust ja tõsise näoga. Kui keegi sööb hommikul laua ääres, siis tuleb õnnetu näoga laua juurde istuma ja ootama oma vorsti palakest, juustuga vorst on Sindy lemmik. Kui maius käes, siis läheb jälle omi asju ajama. Kellegagi tüli ei nori ja on vaikne ja rahumeelne tüdruk. Vajab aega kohanemiseks.

Varasemalt:
ÜKSIKEMA SINDY ON VALMIS EDASI LIIKUMA

Kui Sindy 3 aastat tagasi sündis, oli ta pisike suurte silmadega kassipoeg, nagu iga teinegi. Täis lootust, mänguhimu ja nurru.
Kahjuks ei olnud Sindyl kasvades mitte ühtegi inimhinge läheduses, kellele nurruda, kes temaga räägiks ja tegeleks.
Sindy sündis tänaval - Riiska linnaosas Tõrvas. Inimesed, keda tänavakass kohtab, viskavad neid pigem kiviga, kui pakuvad konservi. Selle tõttu on Sindy hinges ikka veel hirm võõraste inimeste ees ja ega ta ei tea päris täpselt, kas neid teisi, toidukausiga inimesi, ka väga usaldada võib.

Kuid Sindy on vaid kahe aastane! Kui keegi vaid annaks talle võimaluse, oleks valmis teda igal päeval koju jõudes konserviga tervitama - saab Sindyst tõenäoliselt väike armas triibuline hellik.

Ta on imeilusa triibulise kasukaga, suurte heleroheliste silmadega nooruke kassiema. Tema olekust on näha, et ta on valmis üritama, ta on valmis edasi liikuma ja ehk ühel päeval ühte inimest täielikult usaldama. Sindy ootab oma võimalust.

Sindyl on olnud üks pesakond poegi (Riki, Kiki ja kolmas laps, keda me veel kätte saanud pole). Ta oli oma lastele suurepärane ema, kuid mis elu see on, kus tõenäoliselt ei ela kõik Su pojad sügiseni, ükskõik kui palju Sindy nende eest tänaval üritaks hoolitseda? Mis on väärt elu, kus tühja kõhtu on rohkem kui armastust?

Meie leiame, et Sindy on väärt palju rohkem, kui talle seni võimalik on olnud. Palun aita meid leida inimene, kes laseks Sindy oma koju, kes annaks talle võimaluse ning oleks valmis kuulma ühe väikese triibulise kassi esimest nurrulaulu inimesele. Seda nurru peab võib-olla tükk aega ootama, kuid see saab olema üks imelisemaid helisid maailmas.

Kui Sinu perekonda Sindy hetkel ei mahu, palun jaga seda kuulutust. Ehk just Sinu täditütar või naabrinaise vanaema vajavad sellist kaunitari?

Kui Sa tunned, et soovid Sindyle kodu pakkuda, siis palun täida meie Kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/kiisuvõtja-küsimustik ja kirjuta me hoiukodule erika@pesaleidja.ee.

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.