Kass - Sonja s. 27/03/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 27/09/2017 - 19:37
Pesaleidja pilt 27/09/2017 - 19:37
Pesaleidja pilt 27/09/2017 - 19:37
Pesaleidja pilt 27/09/2017 - 19:38
Nimi: 
Sonja
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Viljandi
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Sonja on kaunis noor emane kass. Imeilusa hõbehalli-valge-kirju kasuka ja suurte uudishimulike silmadega. Tal on ka suurepärane iseloom. Ilmselgelt on tegemist kellegi poolt hüljatud kodukiisuga.
Sonja leiti Viljandi tänavatelt kondamast. Ta oli lõppfaasis tiine ja toimetati Viljandi loomade varjupaika. Sinna keegi teda kahjuks otsima ei tulnud. Sonja tõi varjupaigas ilmale pesakonna kassipoegi ja ootas kannatlikult ja laste eest hoolitsedes, millal tuleb tema kord. Ja lõpuks leidsimegi Sonjale hoiukodu. Nüüd elab Sonja Viljandi linnas elava perekonna juures. Lisaks elavad samas hoiukodus ka tema kaks kassipoega- halli-valge-kirju väga temaga sarnane kiisutüdruk Madonna ja süsimust kiisupoiss Notke.
Sonja armastab väga mängida, eriliseks lemmikuks on pehmed mänguasjad. Ta saab iseseisvalt väga hästi hakkama, armastab kõrgematelt riiulitelt ja kapilt rahulikult hoiukodus toimuvad jälgida. Ilmselt on ka tema mänguhimulised pojad ta mõnikord nii ära väsitanud, et tahaks natukene rahus puhata. Aga teinekord on ta jälle seltskonna hing. Armastab inimeste lähedust. On väga sõbralik nii uute kui vanade nägudega. Tegemist on väga sobiliku kassiga ka perekonda, kus on lapsed. Ja nagu kassidel ikka mööduvadki tema päevad mängides, süües, luurates, jälgides, nurrulöödes ja lihtsalt olles.
Kaunis ja graatsiline Sonja otsib endale maailma parimat kodu, kes teda enam kunagi ei hülgaks!
Sonja ootab oma kodu hoiukodus Viljandis.

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 7 guests.