Kass - Stefanie s. 15/07/2017

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 17/11/2017 - 14:05
Pesaleidja pilt 17/11/2017 - 14:05
Pesaleidja pilt 17/11/2017 - 14:05
Nimi: 
Stefanie
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KOMBEKAS KIISUPRINTSESS STEFANIE

Kaunitar Stefanie sündis suvel kusagil Tamsalu kandis ja jõudis Pesaleidja kassituppa koos oma üsna metsiku emme ja samasuguste vennakestega. Stefanie torkas silma sellega, et oli pesakonnakaaslastest tunduvalt rahulikum ja koostööaltim.
Ja nii see punane iludus saigi omale kuningliku nime ning rändas hoiukoju, et korraliku kodukassi kombeid õppida. Ja õpetajad on tal väga vahvad – hoiukodu päriskass ja suur sõbralik koer, kel juba suured kogemused selliste kodutute kiisude koolitamisel.

Kassipiiga, kelle põnevat oranžitriibulise kasukat ilmestavad vahvad leoparditäpid, õpib hoolega – mürgeldab, kuidas jaksab, mängib ennastunustavalt peitust ja põristab nurrumootorit, tasub tal vaid silmanurgast toidukaussi silmata, või sõbrameestega mäng üles võtta.

Tasapisi on Stefanie hakanud inimesi usaldama ja paigi on meeldivaks tunnistatud. Ent uus kodu peab arvestama sellega, et uhkele ja väärikale kassineiule tuleb anda veidi aega, kuni ta ise on valmis olema sõber ja pere tähelepanu keskpunkt.

Et kojuminek lustlikum oleks, saab Stefanie koju kaasa Royal Canini kingipaki, on kiibistatud ja isikliku passi omanik. Ning otseloomulikult on kiisu saanud eakohased parasiiditõrjed. Stefanie on juba ka vaktsineeritud.

26.11.17
Stefanie läks koju :)
Täname väga kassineiu uut pererahvast!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 9 guests.