Kass - Tarts s. 04/05/2011

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 24/05/2017 - 14:54
Tarts on väga toreda välimusega isane kass. Mitte ainult tema välimus ei ole tore, vaid ka ta ise on.
Pesaleidja pilt 05/05/2014 - 07:49
Pesaleidja pilt 11/03/2016 - 09:29
Nimi: 
Tarts
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KAS MA IKKA LEIAN OMALE KODU? KOLM AASTAT JUBA OOTAN...

"Tere, mina olen Tarts. Vahepeal lähen istun aknale ja vaatan välja, unistan oma kodust - seda võib ju enda lohutamiseks teha.
Veidi üle kolme aasta tagasi jõudsin ma Pesaleidja kassituppa ja nagu isegi aru saate, ma olen ikka veel siin. Kõik mu semud lähevad aegamisi rõõmsasti lauldes perenaise või -mehe vangus koju, aga mina pole siiani seda kirjeldamatut õnnetunnet tunda saanud... Põhjus on lihtne - ma veidikene kardan inimest. Ma ei julge ise inimesele läheneda. Nii kui tunnen, et ma olen liiga lähedal, kappan kohe ohutusse kaugusesse.

Minu suurim mure ongi see, et ma olen arg. Kui inimesed kassituppa tulevad, vaatan ma neid veidi eemalt uudistavalt, aga nii kui nad tahavad minule ligi tulla, jooksen ma nii kiirelt eest kui saan. Minu vabatahtlik, kes mulle kodu otsida aitab, tuli paar päeva tagasi mulle külla, istus mu lähedale maha ja rääkis: "Sa oled ju nii vahva kass - laserit jaksad lõpmatuseni taga ajada, nägu on ka nii armas, ja see, et sa oled arg, tekitab minus soovi teada saada, milline sa tegelikult oled. Ma ei taha uskuda, et sa oled ja jäädki selliseks argpüksiks."

Tema sõnad tekitasid minus soovi paraneda JULGEKS ja KARTMATUKS kassiks. Kahjuks on aga nii, et ei ole temal ega teistel vabatahtlikel seda aega, et minuga iga päev rääkima ja mängima tulla, et ma inimesega paremini harjuda saaksin. Selleks on mul vaja oma kodu. Ma vajan aega kohanemiseks, seega peaks minu Inimene olema kannatlikuma iseloomuga ja leidma aega, et minuga mängida, rääkida ja lihtsalt lähedal olla. Ja vot siis, kui ma tunnen, et ma olen oma hirmust üle saanud, ma luban, et hakkan maailma parimaks kassiks. Aga, seniks, ma ootan edasi - äkki astub mu Inimene ühel päeval siit uksest sisse...

Teie Tarts

Kui Sa sooviksid anda ühele arglikule kassile võimaluse elada oma kodus täisväärtusliku elu, siis täida meie kiisuvõtja küsimustik: : http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja Tartsu vabatahtlik võtab sinuga ühendust.

Tarts on kiibitud, vaktsineeritud, kastreeritud ja parasiitidest vaba.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 9 guests.