Kass - Teesi s. 05/03/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 05/06/2017 - 13:58
Nimi: 
Teesi
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Rakvere
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Tere, minu nimi on Teesi.
Olen elanud hoiukodus juba natuke üle poole aasta. Vanust on mul umbes 2-3 aastat, aga kes siis daami vanust küsib. See polevat viisakas.
Pesaleidjasse jõudsin ma Peetrist, kus ma olin tänavakass päevani, mil Pesaleidja vabatahtlikud mu sealt leidsid. Ega ma tegelikult veel selle koduse eluga väga harjunud ei ole. Olen ikka mõtetega veel tänaval ega julge inimesi hästi usaldada. Kui mind ehmatada või liiga ligi tulla, ilma et ma sinuga harjunud oleks võin teha natuke häält ja näidata oma säravat naeratust ning vahel ka oma kaunist maniküüri. Samas ikka salamisi loodan, et leidub ka minu jaoks see õige inimene, kellel jätkub kannatust mulle näidata, kui hea see kodune elu tegelikult olla võib.

Kui soovid Teesile kodu pakkuda, täida kiisuvõtja küsimustik aadressil http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ning tema vabatahtlik võtab Sinuga varsti ühendust.

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.