Kass - Thea s. 10/10/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 10/10/2017 - 08:52
Pesaleidja pilt 10/10/2017 - 08:51
Nimi: 
Thea
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

JUSTKUI JOONISTATUD KASS - pikavurruline Thea on valmis koju minema!

Kui Thea meile Pesaleidja kassituppa jõudis, kaalus ta 1,6 kilogrammi. Täiskasvanud, paari-aastane kass. Pisut vähe, mis? Esialgu oligi tema nimeks põhiliselt Niru Thea, kuid nüüd on ta pisut siiski kosunud ja tunneb end hästi. Vaikselt hakkab miilustama ja nurub ise tähelepanu - muidu paikäe eest pole ta kunagi ära tõtanud ega üritanud sellest pääseda. Alati on inimese pai talle palju lugenud, stressi vähendanud ning olemist paremaks teinud.

Nüüd aga tahab Thea päris oma inimese kätt ja päris oma kodusoojust. Pesaleidjas puuris nuumamisel olla on talle ikkagi ebameeldiv - puur on pisikene ja võõraid kasse ümberringi liialt palju. Tähelepanugi saab liiga vähe..

Thea on imearmas, sõbralik ja justkui joonistatud kiisu! No vaadake neid suuri rohelisi silmi ja ülipikki vurre! Nagu multikategelane!

Kiisutüdruk on vaktsineeritud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed, tal on kiip ning ta on ka steriliseeritud.
Koju kaasa võtab muidugi Royal Canini kinkepakikese ja tükikese oma vabatahtliku südamest!

Kui sa soovid armsa Theaga tutvuma tulla päriskodu pakkumise eesmärgil, täida palun meie kiisuvõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 9 guests.