Kass - Tiiger Veenus s. 05/05/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Tiiger Veenus
Tiiger Veenus
Nimi: 
Tiiger Veenus
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Loksa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

LOKSA LEEDID KODUOTSINGUIL

Loksa on imekaunis Eesti väikelinn, aga selle ümber on paksud metsad ja kummalised prügimäed, kuhu kohalikud kodutud kiisud oma poegadele pesa teha üritavad, või, ja seegi on tõsi, möödasõitjad soovimatuid kassipoegi poetavad. Just sellisest hämarast salust leidis kohalik vanaema kuu aega tagasi kuus kassipoega, tõi nad koju ja üritas neile ema eest olla.
Täna on leitud pere kolm imekaunist ja õrna õekest: must kauni valge maniskiga kohevakarvaline Milanja, kolmevärviline triibik Chara ja hallivöödiline Tiiger Veenus saanud kolm kuud vanaks, on õppinud selgeks kõik korraliku kodukassi kombed: armastavad pai, löövad nurru, söövad kõike ja kasutavad korralikult liivakasti...aga kodu ju pole! Vanaemal on endal kolm kiisut, kellele ringitrallitavate kassipoegade seltskond just väga meeltmööda ei ole. Pealegi – nad tahaksid ju särada igaüks eraldi päris oma kodus!

Et kojuminek lustlikum oleks, saavad kõik kiisud kaasa Royal Canini kingipaki ja on koju minnes kiibistatud ja isikliku passi omanikud. Ning otse loomulikult on nad kõik saanud eakohased parasiiditõrjed.

Soovid, et need sülekiisud saaksid Sind rõõmustama tulla ja nende vahvate sellide hoiukodu Sind külla kutsuks? Piisab, kui täidad meie kiisuvõtja ankeedi
http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik .

Ja kui Sul on küsimusi, võid julgelt kirjutada nende esindajale Pesaleidjas aadressil: kylli@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 11 guests.