Kass - Tikker s. 11/09/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 23/04/2017 - 10:32
Pesaleidja pilt 11/04/2017 - 16:32
Nimi: 
Tikker
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tõrva
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Need ehmunud-õnnetud kassid Koorkülast!
Paitajad said otsa ning elu kallale kiputi – kuidas ometi siis veel usaldada inimest?

Ka see kassitüdruk, me selle jutu kangelane, on pärit Koorkülast, kus ta elas koos paljude teiste kiisude ja inimestega. Tal oli kodu...
Kui aga vanaperemees me seast igaveseks lahkus, siis otsustas perenaine linna tütre juurde kolida. Ning nii lihtsalt olidki kõik kassid määratud hukkamisele ...
Paljudega nii juhtuski – nad hukati..
Aga mõned kiisud said põgenema, kuid jäid talu juurde ringi hulkuma. Nad olid saatuse hooleks jäetud – näljased, haiged, parasiite täis... Õnneks said need saatuse hooleks jäetud kiisukesed kinni püütud ja hoiukodudesse paigutatud. Tikker kolis elama Tõrva hoiukodusse.

Tikker on veel umbusklik, aga juba vaikselt suhtleb inimestega. Paikätt ta veel kardab, aga voodi alla peitu enam ei poe.
Kuid Tikker on vaid 2,5 aastane! Meie usume, et kui keegi vaid annaks talle võimaluse, oleks valmis teda igal päeval koju jõudes konserviga tervitama - saab Tikrist tõenäoliselt väike armas triibuline paikass. Vaja vaid natukene kannatust ja hoolt... Tema olekust on näha, et ta on valmis üritama ja ühel päeval ka inimest täielikult usaldama. Tikker vaid ootab oma võimalust.
Meie leiame, et Tikker on väärt palju rohkem, kui talle seni võimalik on olnud. Palun jaga kiisutüdruku pilti ja aita meil leida inimene, kes laseks kassikese oma koju ja annaks talle võimaluse.

Kui Sa tunned, et Tikker kuulub Sinu perre, siis täida, palun, kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja kiisu hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust!

Tikker on steriliseeritud ja kiibistatud. Tal on oma pass ning ta on saanud ka korraliku parasiiditõrje.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 4 guests.

Online users