Kass - Urmas s. 14/03/2013

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 10/10/2017 - 08:43
Pesaleidja pilt 10/10/2017 - 08:43
Pesaleidja pilt 07/05/2017 - 09:44
Pesaleidja pilt 14/03/2017 - 15:19
Nimi: 
Urmas
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

MUHE MEES URMAS SOOVIKS LEIDA KODU!

See pontspõskedega kiisupoiss on Urmas, kes jõudis Pesaleidja kassituppa alles hiljuti Viljandi varjupaigast. Lihtsalt pealinnas on tunduvalt rohkem võimalusi päris oma kodu leida ja jääda kellelegi silma. Väga loodan mina ja ka Urmas ise, et kiisupoiss selles mõttes pettuma ei pea ja tõepoolest leiab kiirelt kodu.

Urmas on malbe ja leebe, kes paikäele ära ei ütle ning eest ei põgene. Süllevõtmine on aga pisut hirmus ja nii ei tunne Urmas end kuigi turvaliselt, kui käppade alt kindel maapind kaob. Seega eelistab kiisupoiss väga, et kui ta on nelja käpaga maa peal, siis teda paitatakse ja sosistatakse ilusaid sõnu, sest ilusad sõnad meeldivad ka väga enesekindlale poisile alati!

Armas umbkaudu 4-aastane Urmas on vaktsineeritud, kastreeritud, saanud kiibi, sise-välisparasiiditõrjed ning võtab kaasa ka Royal Canini kinkekotikese, et kojuminek ladusamalt läheks.

Kui Sinul on võimalus talle päris oma kodu pakkuda, siis palun täida meie kodulehel „Kiisuvõtja küsimustik“ (http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik) ja me võtame Sinuga ühendust.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 4 guests.

Online users