Kass - Uuno s. 26/10/2010

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 02/08/2016 - 22:10
Pesaleidja pilt 02/08/2016 - 22:10
Pesaleidja pilt 20/12/2015 - 16:50
Pesaleidja pilt 30/03/2016 - 11:43
Nimi: 
Uuno
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Türi
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Uuno on u 6-7-aastane kassihärra, parajalt ponks poiss oma parimates aastates. Uuno on teinud paari kuuga ära väga tubli töö hoiukodus. Susisevast metsikust kassist on saanud pai armastav seltsiline. Uuno veel pelgab võõraid, kiireid liigutusi ja kõvasid hääli ja vahest ehmatades tuleb ka susin. Aga juba on õppinud armastama pikkasid paisid ja kammimist. Isegi nurrumootor on tolmust puhtaks pühitud ja töötab nagu peab.

Uuno ootab oma päris kodu Tartus ning on kastreeritud, kiibitud, saanud sise-ja välisparasiditõrje.

Kui soovid Uunole kodu pakkuda täida ära kiisuvõtja küsimustik ning hoiukodu võtab esimesel võimalusel ühendust http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused
Lisainfo: airike@pesaleidja.ee

Varasemalt:
UUNO TAHAB UUT VÕIMALUST.
Uuno pole kass, kes enamusi kassisoovijaid hetkega ära võlub. Uuno pole noor ega sülekass. Uuno on kass, kes hoiab end taga plaanile. Uuno pole vist kunagi oma 5 eluaasta jooksul enne hoiukodusse saabumist hea inimese pai tunda saanud. Ega Uunole paid ja inimesedd veel usaldust ei tekita. Siiski on ta kohe kohal, kui konservi jagamiseks läheb ja tunneb iga päevaga inimese vastu aina suuremat huvi. Uuno väärib kodu, kes annab talle aega, palju armastust ja loomulikult konservi.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.