Kass - Vanessa s. 28/02/2012

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 10/10/2017 - 08:46
Pesaleidja pilt 10/10/2017 - 08:46
Pesaleidja pilt 28/07/2017 - 08:02
Nimi: 
Vanessa
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

VÄGA-VÄGA TAHAB OMA KODU VANESSA!

Vanessa on kassipreili, kes kolmandana peale kassitoa populaarsete kiisude Miisu ja Arturi uksele vastu jookseb ning valjult "kurr!" öeldes pai küsib. Jutustab tasasel häälel kõigest, mis päeva jooksul on kassitoas toimunud - kes kellega kakelnud, kes kellega mänginud, millal söönud ja kus maganud.
Vanessa on tohutult sotsiaalne, kes armastab meeletult pai ning on vägagi aktiivne. Mängimine on kiisupreilile väga meelepärane tegevus. Vaid sülletõstmist kiisu veel eriti ei armasta, sest nii kaob kindel maapind jalge alt.

Vanessa on täitsa parajas eas kass - umbkaudu viie-aastane, on vaktsineeritud, saanud siseparasiiditõrjeid korrapäraselt, omab kiipi ning on steriliseeritud. Ei mingeid jooksuaegu ega soovimatuid pesakondi.

Kaasa võtab Vanessa Royal Canini kinkepakikese.

Kui sa soovid vahva kiisupreiliga tutvuma tulla, täida palun meie kiisuvõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.