Kass - Vonnegut s. 13/10/2011

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 13/07/2017 - 20:42
Pesaleidja pilt 13/07/2017 - 20:41
Nimi: 
Vonnegut
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Vonnegut otsib omale käpahoidjat!

Vonnegut on armsa, kuid argliku näoga kassipoiss, kes pärineb Türilt. Tema elutee pole olnud just kõige kergem ning seetõttu pidi ta tänavatel end kehtestama nii kasside kui inimeste seas. Siiani ei meeldi Vonnegutile väga inimese puudutus, aga vaikselt hakkab ta leppima asjaoluga, et enam teda tänavatele ei lasta ja mõistma, et ka tal on võimalus uueks koduks.

Vonnegut armastab nagu iga teinegi kass pikalt magada ja hästi süüa ning suletutiga on teda juba täitsa võimalik paitada. Järgmiseks sammuks on loomulikult suured pehmed paid, mis loodetavasti panevad Vonneguti nurrumootori käima ja paitaja südame sulama.

Kui Sa arvad, et suudaksid Vonnegutile sooja ja armastavat kodu pakkuda, siis täida küsimustik ja meie vabatahtlikud võtavad ühendust: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Vonnegut on ka täpselt parajas vanuses, 5-6 aastane. Ta on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibitud ja saanud ka parasiidivastast tõrjet, seega igati valmis koju minema.

Koju kaasa saab Vonnegutiga ka kingipaki Royal Caninilt.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 5 guests.

Online users